У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:39, 7 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація логотипу до Євро-2012 | Культурний захід

Презентація логотипу до Євро-2012 | Культурний захід thumbnail

09.06.2010 (середа)
10.00

Проспект Шевченка

9 червня у Львові презентуватимуть логотип до Євро-2012 та квіткову клумби у формі логотипа УЄФА ЄВРО 2012™.
За два роки до старту європершості Львів, Донецьк, Київ і Харків отримають офіційні логотипи приймаючих міст УЄФА ЄВРО 2012™.
“Ці логотипи – поки невідомі публіці, оскільки були створені УЄФА за ескізами, які надали приймаючі міста, а остаточні варіанти затверджені були лише кілька днів тому”, – зазначив директор турніру УЄФА ЄВРО-2012 Маркіян Лубківський. За його словами, відтепер приймаючі міста зможуть активно використовувати нові логотипи для промоції міста в рамках Євро-2012, залучення спонсорів та партнерів.
Директор турніру розповів, що міські ради Донецька, Києва, Львова та Харкова протягом року ретельно вибирали символ, з яким кожне місто хоче асоціюватися. Наступного тижня ми всі побачимо і оцінимо результати творчої співпраці приймаючих міст та дизайнерів УЄФА.
“Клумби із квітковим зображенням логотипа УЄФА Євро-2012 символізуватимуть яскраве футбольне свято й нагадуватимуть мешканцям і гостям приймаючих міст про наближення найбільшої в історії нашої країни спортивної події”, – переконаний Маркіян Лубківський.
Маркіян Лубківський розповів, що ідею висадити до “2 років до турніру” квітковий логотип Євро-2012, яку запропонував Місцевий організаційний комітет “Євро-2012 Україна”, відразу підтримали і у штаб-квартирі УЄФА у Швейцарії, і у МОК Польщі, а приймаючі міста з ентузіазмом взялися за реалізацію цього проекту.
Святкування розпочнуться 7 червня на Пролетарській площі у Харкові, де о 17:30 відбудеться презентація логотипа міста та офіційне відкриття ЄВРО-клумби. 8 червня о 12:00 логотип міста та ЄВРО-клумбу презентують у столиці на схилі Золотих Воріт, на розі вулиць Ярославів Вал і Володимирська. 9 червня урочистості відбудуться о 10:00 на проспекті Шевченка у Львові, а о 15.30 – у парку Щербакова в Донецьку.

Джерело інформації: zaxid.netВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: