У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:05, 8 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Театрально-музичне дійство під відкритим небом «Містерія Пінзеля» | Культурний захід

Театрально-музичне дійство під відкритим небом «Містерія Пінзеля» | Культурний захід thumbnail

13.06.2010 (неділя)
22.00

Музей сакральної скульптури ХVІІІ ст. та пл. Митна

У неділю, 13 червня 2010 року у Музеї сакральної скульптури ХVІІІ ст. та на Площі Митній (перед музеєм) у рамках відзначення у 2010 році Міжнародного дня музеїв відбудеться театрально-музичне дійство - «Містерія Пінзеля».
Основою дійства стане виступ Львівського духовного театру «Воскресіння» , що презентуватиме публіці театрально-містичне дійство: актори виступатимуть на ходулях з факелами, формуючи ілюзію скульптура Іоана Пінзеля.
Також глядачі зможуть насолодитись музикою Юрія Ланюка : Камерна музика для 21 інструмента, «Благовіщення» для скрипки соло, мішаного хору і струнного оркестру, за участі хору та оркестру Державної академічної хорової капели України «Трембіта» та скрипаля лауреата міжнародних конкурсів Назарія Пилатюка. Окрім того, в рамках концерту, відбудеться виступ ансамблю ударних інструментів «Олідрам».
Головний режисер дійства – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин. Композитор – лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Юрій Ланюк. Диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.
Основною метою цьогорічних святкувань Міжнародного дня музеїв є популяризація творчого доробку видатного скульптора, вівтарного майстра 18 ст. - Іоана Георгія Пінзеля – візитної картки Львівщини, до творчості якого прикута неабияка увага науковців не тільки в Україні, але й за кордоном.
В мистецьких колах світу відомо, що відкриття великого скульптора належить Україні, директору Львівської галереї мистецтв, Герою України - Борису Возницькому. Захоплені глядачі порівнюють твори Пінзеля з Мікельанджело. Свідченням цінності творінь Пінзеля є факт, що навесні 2011 року будуть виставлятись у Парижі, у Луврі.

Організатори заходу:

Управління культури і туризму Львівської обласної державної адміністрації, Львівська національна галерея мистецтв,
Львівський академічний духовний театр «Воскресіння»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: