У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:20, 11 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль сучасної драматургії “Драма.UA” | Фестиваль

Фестиваль сучасної драматургії “Драма.UA” | Фестиваль thumbnail

30.06-04.07.2010

Цьогоріч у Львові та поза його межами вперше відбудеться Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA». «Драма.UA» проходитиме з 30 червня по 4 липня. Частина І – у Львові, частина ІІ – село Поповичі Мостиського району Львівської області, (українсько-польське прикордоння).
Це експериментальне творче дійство, метою якого є створення сприятливого середовища постійної дії для розвитку сучасної української драматургії. А також популяризація її серед поціновувачів мистецтва.
Простором для творчості першої частини фестивалю стане Фабрика повидла (вул. Б. Хмельницького, 124). Фантастична споруда колишньої консервної фабрики, історія якої тягнеться ще з ХVI століття. Ще не так давно там випускали повидло, а тепер творитимуть і втілюватимуть шалені ідеї драматургії та театру гості із різних регіонів України, а також з Польщі, Чехії та Швеції. Безперервний творчий процес, у якому кожен зацікавлений зможе взяти участь, а не просто бути глядачем.
Під час другої частини стіни вже не обмежуватимуть простір для творчих фантазій та експериментів. Дія фестивалю розгортатиметься на українсько-польському прикордонні. Разом із Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia» під відкритим небом «Драма.UA» зосереджуватиме енергію відчайдушних драматургічних ідей.
У межах частини фестивалю «просто неба» діятиме театрально-драматургічне наметове містечко, у якому відбуватимуться перформанси, майстер-класи та різні обговорення, відкриті для усіх зацікавлених.
«Родзинкою» обох частин фестивалю стане презентація читань та вистав добре знаних п’єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії.
На гостей «Драми.UA» чекатимуть зустрічі з драматургами Клімом, Наталією Ворожбіт та Олександром Ірванцем, майстер-класи та драматургічні майстерні, читання п’єс європейських та українських драматургів, вистави театрів та інші неординарні проекти.
Організатор Мистецька майстерня «Драбина» та співорганізатор МО «Дзиґа».

Джерело інформації: www.zaxid.netВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: