У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:52, 21 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ОРКЕСТР ІНТУЇТИВНОЇ МУЗИКИ | Концерт

ОРКЕСТР ІНТУЇТИВНОЇ МУЗИКИ  | Концерт thumbnail

06.07.2010 (субота)
20.30

Фестиваль-Ресторація “Лівий Берег”

Концерт інтуїтивної музики у виконанні відомих російських музикантів - Яна Бердмана, Сашка Монахова, Олександра Альохіна, та за підтримкою проекта "Іграшковий блюз"
Оркестр інтуїтивної музики, це музика-подорож!
Колективна імпровізація, зустріч із самим собою в новій якості і одночасно - містична взаємодія з іншими учасниками процесу і звичайно, з глядачем, який - приймає безпосередню участь у народженні НОВОГО, того, чого минулої миті ще не існувало.
«Все, що ми виконуємо, ніколи не репетирується і не повторюється. Адже сонце сходить без репетицій. Є просто великий закон Гармонії і все відбувається відповідно до нього.» - зауважив один з учасників проекту Ян Бердман.

Про учасників проекту:

Ян Бедерман - психолог, режисер, сценарист, композитор, лідер «Оркестру інтуїтивної музикик». Все, що потрапляє до нього в руки, починає звучати (сопрано і альт саксофони, англійський ріжок, флейти, дудук, тувинська ігіл, гіджак, рубап, діджуріду, всілякі барабани, море перкусії та просто обертоновий спів).
Олександр Aliss Альохін - баритон-саксофон, альт-саксофон, флейта, диджериду. Журналісти називали Alissid Jazz «джазом ХХI століття», «росіянами De Phazz», порівнювали експерименти Alissid Jazz з концертами Pink Floyd в Помпеях і описували як «соковитий коктейль, що складається з яскравих джазових імпровізацій і музичних експериментів з легким присмаком етніки».
Александр Монахов – бас гітара, горловий спів. Лідер московського гурту «Татамі» та львівсько - мосоковського проекту. «Іграшковий блюз»

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: