У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:30, 21 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вистава “Солодка Даруся” | Вистава

Вистава “Солодка Даруся” | Вистава thumbnail

23.06.2010 (середа)
18.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Показ вистави «Солодка Даруся» за однойменною книгою відомої письменниці Марії Матіос, яку видала Літературна аґенція «Піраміда», відбудеться 23 червня на сцені театру ім. Марії Заньковецької. З виставою на гастролі до Львова приїдуть актори Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка. Їхня «Солодка Даруся» у різних містах України щоразу закінчується аншлагом.
Прем`єра «Солодкої Дарусі» відбулася 16 листопада 2008 року в Івано-Франківську. Це була експериментальна вистава Ростислава Держипільського, в якій він задіяв випускників Інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. «Солодка Даруся» була дипломною роботою молодих акторів, яка згодом викликала справжній тріумф. Музичний супровід до вистави написала лауреат національної премії ім. Т. Г. Шевченка Наталія Половинка. «Солодку Дарусю» відразу ж включили до репертуару Івано-Франківського театру і вона стала переможцем різних театральних фестивалів. На фестивалі «Прем`єри сезону – 2009» вистава перемогла відразу в п`яти номінаціях.
Під час гастролей Івано-Франківського театру з «Солодкою Дарусею» містами України відбувся справжній аншлаг. Загалом, з часу прем’єри, актори зіграли виставу більше п’ятдесяти разів у різних містах України.
Нагадаємо, що свою версію інсценування драми Марії Матіос 14 березня 2008 на сцені Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської представила художній керівник Чернівецького драмтеатру Людмила Скрипка. Проте «Солодка Даруся» Івано-Франківський театру вирізняється експериментальністю: замість пишних декорацій – дві старі лави, крім цього кожен глядач безпосередньо задіяний у дійстві і стає його учасником.

Джерело інформації: portal.lviv.ua

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: