У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:30, 21 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Етноестиваль “Країна мрій” | Фестиваль

Етноестиваль “Країна  мрій” | Фестиваль thumbnail

17.07 - 18.07.2010

Музей народної архітектури і побуту

Ми знову запрошуємо Вас в Країну Марень, Снів і Мрій. І ми, як господарі, хотіли б щоб Вам було тут затишно і приємно. Хоч се і свято, але хай свято це нагадає вам радісне відчуття повернення додому після довгих і далеких доріг. Тут ви дихнете духом наших степів, лугів, гір і рік, і небо над Вами простиратиметься саме те наше і неповторне. Тут, в гостях, Ви відчуєте себе господарями землі з фантастично багатою і так занедбаною культурою, яку нам слід іще відкривати і відривати.
Ми хотіли б здивувати наших друзів, що приїхали з усього світу і знають про нас так само мало, як, мабуть, і ми про них. Тож давайте дивуватись один одному, давайте захоплюватись тими відкриттями такого багатого, такого різноманітного світу, в якому всі рівновеликі. Ми пропонуємо дружню, панібратську розмову і нехай їй поступиться місцем пихатий та егоїстичний монолог, бо нема йому місця в колі, де заживають пиття солодкого меду спілкування духовно близькі люди.
Гості наші! З собою, зі своєї батьківщини привезли Ви те щонайкраще, що є в ваших землях, країнах і панствах. Той неповторний запах ваших рідних трав і смак води, в якому відбилось ваше велике небо, ту пісню, той танець, ту мелодію, яка є найдорожчою, яка суть – саме єство вашого народу. І, ми українці, уважно і молитовно подивовані розпізнаємо в вас, в таких близьких і далеких, не тих, за якими стоять різні політичні умовності, які часом не можна переступити, а відважних поплічників в боротьбі за людяність в собі і в світі, за все те дороге і первинне, за справжнє й щире до чого змагає і про що мріє людина з шляхетним серцем та чистими мотиваціями.
Хай пісня буде поводиркою в цьому поході та нашою священною корогвою! Нехай вона допровадить нас до оспівано-осіянних брам Країни Нашої Мрії! Дай Боже!

Тарас Компаніченко

Прогарама фестивалю

17.07.2010 (субота)
Red Cardell (Франція)
Фома (Київ)
Флайzzzа (Луцьк)
Родовід (Львів)
Червона калина (Київ)

18.07.2010 (неділя)
Воплі Відоплясова
Чоботи з Бугая
Йорий клоц (Львів)
Палац (Білорусь)
Коралі (львів)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: