У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:22, 21 Червня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль “Літо на Ринку 2010” | Фестиваль

Фестиваль “Літо на Ринку 2010” | Фестиваль thumbnail

06.06.2010 -  29.08.2010

пл. Ринок

Вже втретє у м. Львові влітку 2010 року проводитиметься розважальний культурно-мистецький проект під назвою "Літо на Ринку 2010", котре організовує управління культури та туризму Департаменту гуманітарної політики Львівської Міської Ради. Проект передбачатиме проведення серії масових культурних заходів на площі Ринок, які відбуватимуться щонеділі на північній стороні площі протягом літа з червня до серпня 2010 р.
Метою цього проекту є піднесення культурно-мистецького рівня мешканців та гостей міста, залучення молоді та дітей до мистецького, спортивного, культурного, багатогранного життя Львова, надання нового творчого імпульсу маловідомим коллективам.
Кожен із заходів проекту "Літо на Ринку" спрямований на популяризацію соціально та культурно актуальних аспектів життя міста: спорт, зокрема, підготовка до Євро 2012, книги та читання, класична, етнічна музика, танці, знайомство з традиціями та звичаями інших культур, історичні екскурси та участь у творенні сучасної історії.
Жоден інший із заходів, котрі проводяться у нашому місті не має такого широкого часового та культурного діапазону. "Літо на Ринку" - це найдовше літнє свято.
До показових виступів залучатимуться етнічні товариства Львова, оркестри, танцювальні колективи, спортсмени, флористи, актори, художники, інші мистці.

Серед заходів, які можна буде побачити на площі Ринок влітку 2010:

* фестивалі
* акції
* конкурси, вікторини
* зустрічі львів'ян з цікавимаи особистостями
* виставки
* танцювальні дійства
* виступи ансамблів, спортсменів, акторів, співочих колективів
* майстер-класи
* циркові вистави
* різноманітні концертні програми
* паради
* спільна творчість
* презентації

Кожен, хто прийде на площу Ринок в неділю протягом літа 2010, знайде щось цікаве, корисне та незабутнє власне для себе та весело проведе час.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: