У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:57, 8 Липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти «Мандрівка жовтим трамваєм» | Виставка

Виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти  «Мандрівка жовтим трамваєм» | Виставка thumbnail

06.07.2010 – 25.07.2010

Галерея «Lviv Art»

З 6 по 27 липня  в галереї LvivArt буде виставка пастелей від Ірини Данилів- Флінти під назвою «Мандрівка жовтим трамваєм», на якій авторка пропонує часточку свого доробку за останні два роки і запрошує пройтися своїми теперішніми стежками.
«Народилась я в чудовому і неповторному місті Львові 11 липня 1960 року. Цю виставку присвячую приємним серцю і душі куточкам рідного міста, околицям Високого Замку і Кайзервальду, поблизу яких я живу з дитинства. І саме тепер виникла потреба зафіксувати мотиви, що вже давно виношувались в ескізах, думках, під враженням мандрівок.
Закінчивши у 1979 році ЛУПМ ім.Труша відділ художнього ткацтва і у 1984 році ЛДІПДМ - кафедру художнього текстилю, віддавала перевагу у своїй творчості гобелену, батику, колажу, нетрадиційному текстилю. Неодноразово була нагороджена дипломами, преміями, з 1997 року стала членом Національної спілки художників України секції текстилю. І дотепер текстиль є моєю любов'ю та стихією. Та за останні роки зросло бажання висловлюватись активніше в пастельному живописі. Раніше працювала в акварелі, темпері, пастелі, змішаній техніці, проте виставлялась зрідка. Текстиль перемагав. А сьогодні, відійшовши дещо від інтерпретацій, імпровізацій і декоративності у текстильних творах, малюю те, що бачу, відчуваю, не занурююсь в умовності, не стримую себе. Спочатку захоплювали здебільшого краєвиди, далі моменти живої природи з елементами архітектури і все що зростало , цвіло, плодоносило, руйнувалось, будувалось і навіки застигало поміж природою, змінюючи її настрій, стан, пору. Пастель мені в цьому якнайкраще пасує своєю м'якістю, легким узагальненням і толерантністю.
Праця в Національній академії мистецтв на кафедрі академічного живопису також підсилює мої пориви до участі у багатьох виставках в Україні та за кордоном, зокрема у Греції, Іспанії, Франції.
Я мала добрих викладачів – пам'ятаю про них, і все ж найважливішим вчителем для мене був і залишається у своїх творах мій батько Зеновій Флінта.
Пропоную часточку свого доробку за останні два роки і запрошую пройтися моїми теперішніми стежками.»

Ірина Данилів-ФлінтаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: