У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:57, 8 липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти «Мандрівка жовтим трамваєм» | Виставка

Виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти  «Мандрівка жовтим трамваєм» | Виставка thumbnail

06.07.2010 – 25.07.2010

Галерея «Lviv Art»

З 6 по 27 липня  в галереї LvivArt буде виставка пастелей від Ірини Данилів- Флінти під назвою «Мандрівка жовтим трамваєм», на якій авторка пропонує часточку свого доробку за останні два роки і запрошує пройтися своїми теперішніми стежками.
«Народилась я в чудовому і неповторному місті Львові 11 липня 1960 року. Цю виставку присвячую приємним серцю і душі куточкам рідного міста, околицям Високого Замку і Кайзервальду, поблизу яких я живу з дитинства. І саме тепер виникла потреба зафіксувати мотиви, що вже давно виношувались в ескізах, думках, під враженням мандрівок.
Закінчивши у 1979 році ЛУПМ ім.Труша відділ художнього ткацтва і у 1984 році ЛДІПДМ - кафедру художнього текстилю, віддавала перевагу у своїй творчості гобелену, батику, колажу, нетрадиційному текстилю. Неодноразово була нагороджена дипломами, преміями, з 1997 року стала членом Національної спілки художників України секції текстилю. І дотепер текстиль є моєю любов'ю та стихією. Та за останні роки зросло бажання висловлюватись активніше в пастельному живописі. Раніше працювала в акварелі, темпері, пастелі, змішаній техніці, проте виставлялась зрідка. Текстиль перемагав. А сьогодні, відійшовши дещо від інтерпретацій, імпровізацій і декоративності у текстильних творах, малюю те, що бачу, відчуваю, не занурююсь в умовності, не стримую себе. Спочатку захоплювали здебільшого краєвиди, далі моменти живої природи з елементами архітектури і все що зростало , цвіло, плодоносило, руйнувалось, будувалось і навіки застигало поміж природою, змінюючи її настрій, стан, пору. Пастель мені в цьому якнайкраще пасує своєю м'якістю, легким узагальненням і толерантністю.
Праця в Національній академії мистецтв на кафедрі академічного живопису також підсилює мої пориви до участі у багатьох виставках в Україні та за кордоном, зокрема у Греції, Іспанії, Франції.
Я мала добрих викладачів – пам'ятаю про них, і все ж найважливішим вчителем для мене був і залишається у своїх творах мій батько Зеновій Флінта.
Пропоную часточку свого доробку за останні два роки і запрошую пройтися моїми теперішніми стежками.»

Ірина Данилів-ФлінтаВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: