У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 16:20, 9 Липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект Ярослава Першка та Яцека Ягельського “Вимір” | Виставка

Проект Ярослава Першка та Яцека Ягельського “Вимір” | Виставка thumbnail

3 - 19.08.2010

Музей Ідей

Ярослав Першко і Яцек Ягельський — відомі польські художники, скульптори, автори інсталяцій, які презентуватимуть майже місяць в Музеї Ідей свої твори.
Назва виставки походить з абстрактної проблеми часу, що мучить багатьох художників вже близько 100 років, а саме – проблеми часу, що опирається на форму. Поняття «четвертий вимір» крім «кубістичного» походження, має теж дещо іншу природу. Відкинувши три раціональні виміри: довжину, ширину й висоту, що відносяться до субстанції твору та його простору, при контакті з ним проявляється четвертий вимір інтуїтивного часопросторового відчуття, або радше бажання пошуку такого відчуття – невизначеного, проте існуючого.
Локальний простір – простір, що існує «невідомо відколи». Ніхто з тих, хто живе, не пам’ятає початку.
Локальний матеріал – матеріал, що відповідає місцю, його частинка.
Локальний час – час, що прив’язаний до місця. Єдиний, що існує виключно у визначеній географічній довготі. Попри навіть обов’язкові режими люди встають і лягають в іншому ритмі. Можливо, о тій самій годині, але не тієї самої пори. Дехто ніколи так і не знайде ані свого простору, ані свого часу.
Два способи сприйняття реальності – через дві різні спроби окреслити поняття часу. В експозиції ключовими стають переміни простору бернардинських підземель у виставковий простір, окрім цього – «преображення» матерії автентичного простору та нобілітація місця між часом минулим, теперішнім та майбутнім.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: