У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:15, 14 Липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Культовий піаніст ВОЛОДИМИР ВІАРДО у Львові | Концерт

Культовий піаніст ВОЛОДИМИР ВІАРДО у Львові | Концерт thumbnail

02.09.2010 (четвер)
19.00

Львівська філармонія

2 вересня у Львівській філармонії відбудеться концерт одного з найвидатніших піаністів світу Володимира Віардо. У програмі концерту будуть виконані твори Ф. Шуберта, Ф.Ліста, Ф.Шопена, К.Дебюссі.

Довідка:

Володимир Віардо
Один з найвидатніших піаністів світу.

З перших кроків музикант заявив про себе, як про яскраву творчу особистість, що володіє особливою глибиною, одухотвореним виконанням та емоційністю. Він навчався у Льва Наумова, в Московській консерваторії. Як студент-третьокурсник, був удостоєний Гран-прі на конкурсі ім. Маргаріти Лонг та Жака Тібо в Парижі. В 1973 році став лауреатом 1 премії та двух спеціальних призів на Міжнародному конкурсі ім. Вана Кліберна. Протягом свого навчання був солістом Московської філармонії, а після отримання докторського ступеня, отримав посаду асистента професора Наумова у Консерваторії. 1988 року емігрував до США, де мешкає і сьогодні.
Володимир Віардо активно концертує на кращих сценах світу, таких як Карнегі Холл, Кеннеді Центр, Лінкольн Центр, Концертгебау, тощо. Із концертними турами він побував у найбільших містах Північної та Південної Америки, Європи, а також Азії, Південної Африки та Ізраелю. Він проводить майстер-класи по всьому світі, а також є професором університету Північного Техасу. Серед його вихованців є понад 50 Лауреатів перших та других премій міжнародних конкурсів. До того ж, піаніст є головою журі конкурсу «Російська музика» в Каліфорнії та конкурсу Володимира Віардо у Нью-Йорку. У травні 2006 року організував Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Віардо в Запоріжжі.
На рахунку музиканта чимало записів, серед яких твори Й.С.Баха, Цезаря Франка, Кшиштофа Пендерецького, Клода Дебюссі, Сєргєя Рахманінова та інших.Варто прочитати:Один коментар on "Культовий піаніст ВОЛОДИМИР ВІАРДО у Львові | Концерт"

  1. serhiy on Вт, 10 Сер 2010 23:23 

    якось піздно ввечорі я був вертався додому повз філармонію і на зустріч мені трапився один з її працівників, що певно виходив зі святкувань чогось-там-бенефісу-дня-народження словом був на веселі. і от поглянувши на здоровеннний постер пана віардо а згодом перевівши свій погляд на мене незнайомець мовив – “а знаєш чому в липні вішають здоровезні портрети крутих піаністів, що виступатимуть аж восени?!!! бо їм тре заибити залу на музику з іменем, в той час як я сам можу грати не гірше!” така от оповідка. пишу щоб потестувати функціональність комментів.
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: