У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:13, 14 Липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародний фольклорний фестиваль “Етновир” | Фестиваль

Міжнародний фольклорний фестиваль “Етновир” | Фестиваль thumbnail

20-24.08.2010

Музей народної архітектури та побуту (вул. Чернеча гора, 1), пл.Ринок, площа перед оперним театром

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир", який  проходить під егідою Організацій Фестивалів Фольклору і радиційних Мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО, збирає у Львові колективи з багатьох країн світу – не лише слов’янські колективи з Чехії, Польщі, Македонії, а й з екзотичних країн – Франції (Мартініки), Ізраїлю (Палестинської автономії), Індії, Мексики, Кіпру. Експресивні танцювальні мініатюри поєднують традиційний фольклор, древні храмові й жваві сучасні танці.
Музичні традиції далеких країн представлені також і дивовижними інструментами. Глядачам гарантовані яскраві враження від неповторного колориту національних культур. Під час фестивалю на вулиці Львова вихлюпуються емоції карнавальної ходи учасників,танцювальне дійство відбувається на багатьох сценах одночасно. Різнобарвність не лише костюмів, а й вражень, не залишають байдужими нікого і тримають в полоні емоцій до наступного фестивалю.

Сайт: www.etnovyr.org.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: