У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:34, 27 Липня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Програма Фестивалю “Літо на Ринку” 29 липня – 1 серпня | Фестиваль

Програма Фестивалю “Літо на Ринку” 29 липня – 1 серпня | Фестиваль thumbnail

29.07.2010 (четвер)
19:00 – 20:30

Фестиваль вуличних музик

Alexandr Brazz
Дуброва Роман

Довідка:
Колектив «Alexandr Brazz» створений у 2007 році, виконують класику, популярну музику, джаз. Учасники концертують як вулицями Львова, так і вулицями інших європейських міст.
Дуброва Роман
Львівський барда, грає на вулицях рідного міста ще з часів проголошення Незалежності України.

30.07.2010 (п'ятниця)
20:30 – 22:00

Презентація фільму «Спадщина Андрея Шептицького» з нагоди вшанування 145 річниці від дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви.

Довідка:
Документальний фільм "Спадщина Андрея Шептицького" створено рекламно-продюсерським центром "Стар-ТВ" спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ та присвячено 20-ій річниці виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. У стрічці розповідається про меценатську підтримку Андреєм Шептицьким української спільноти у різних ділянках - від шкільництва до культури. Сьогодні, більш ніж через пів століття, діти продовжують навчатися у школах та ґімназіях, які заснував сам Митрополит. Поціновувачі мистецтва відвідують музеї, де зібрано колекції самого Владики, а науковці досліджують унікальні документи, врятовані Шептицьким.
Автори фільму спробували показати ту грандіозну місію, яку виконав Андрей Шептицький у житті українців не лише у Галичині. Його життя, сповнене великої любові до свого народу, стало символом патріотизму та духовності.Документальний фільм - спроба показати діяння Великого Українця, який повинен стати прикладом для нової генерації співвітчизників.

31.07.2010 (субота)
19:00 – 22:00

На Ринку у Львові гості зі Сходу та Заходу

Гості з Дніпропетровська:
Абсурдна вистава «Повітря» від Дніпропетровського молодіжного авангардного театру «Жуй».
Виступ Валерія Харченка - кобзаря з Дніпропетровська

Гості зі «Славське-рок»:
Виступ етно-рок фундації «ТаРута»
Виступ колективу «Файно»

Довідка:
Дніпропетровський молодіжний авангардний театр «Жуй»
Експерименти на сцені, імпровізації, використання оригінальних технічних засобів, пошук нових форм – те, чим займається цей театр.
«Жуй» – це поєднання психологічних експериментів на сцені, авангардної музики, сучасної хореографії, демонстрація контактних імпровізацій в стані трансу та кадрів авторських відео інсталяцій. Театру властивий живий діалог з аудиторією, свобода від ілюзорного бар’єру між глядачем та актором, що є притаманним для академічного театру.
Особливість театру “Жуй” полягає у тому, що жодного разу глядач не може удруге потрапити на одну й ту саму виставу, бо сценарії спектаклів постійно прогресують та змінюються.
Валерій Харченко – лауреат міжнародних фолькльорних фестивалів, культоролог, кобзар, барда.

«ТаРута» - двічі лауреат Загальнонаціонального пісенного конкурсу «Червона Рута». Засновником її є автор та виконавець – Євген «Їжак» Романенко.
Поєднання українських народних мелодій з сучасними «гітарними» ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство. Свій репертуар, побудований на основі авторських пісень Євгена «Їжака», музИки гармонійно поєднують з автентичними мелодіями Київщини, Полісся та Полтавщини. Традиційну «рок» основу забезпечують барабани, бас-гітара, акустична та електро-гітари. «Автентичності» колективу надають сопілка, скрипка та ксилофон, а також професійний «народний» спів.

Склад гурту:
Євген «Їжак» Романенко – вокал, акустична гітара (автор музики та слів).
Олена «Копєйкіна» Романенко – народний спів (збирач фольклору).
Олександра Тарасевич (Стражник) – народний спів (збирач фольклору).
Данило Данилейко – сопілка, народний спів (збирач фольклору).
В’ячеслав Перепелиця – гітара електрична та класична.
Мар’яна Мархель – скрипка.
Максим Бойко – гітара басова, труба, тромбон.
Андрій Кузьменко – перкусія.
Тарас Козак – барабани, перкусія, ксилофон.

«Файно» - гурт «ФАЙНО» створена навесні 2003 року гітаристом Мар’яном Приступою. До складу колективу увійшли досвідчені музиканти за плечима яких участь у багатьох групах і музичних проектах. Група виконує власні композиції на вірші відомих українських поетів: Грицька Чубая, Юрія Покальчука, Назара Гончара та інших, а також кавер-версії відомих світових хітів.

Склад колективу:
Оля Корнійчук – Вокал
Мар'ян Приступа - Гітара
Андрій Савчин – Бас
Андрій альфавітскій - Ударні

1.08.2010  (неділя)
20:00 – 22:00

Джаз на Ринку

«Free Breath»
«Body Science»

Довідка:
«Free Breath» - створений у 2008 році. Стиль: фанк-рок з елементами фанкі-джазу.
Метою створення гурту - є гра улюбленої музики на фанковій основі. Викликати в людей позитивні емоції і пробудити у них інтерес до фанку –ритмічної, динамічної танцювальної та імпровізаційної музики, яка є джерелом багатьох сучасних стилів: від драм енд бейсу до так званого “ню металу”.

Склад:
Роман-саксофон
Гріша-гітара
Сашко-бас
Максим-ударні

«Body Science» - новий проект канадського гітариста Алекса Максиміва. В концерті прозвучать джазові аранжування відомих популярних пісень таких виконавців як Radiohead, Bjork та ін.
Разом з ним в концерті візьмуть участь львівські музиканти:
Марк Токар – контрабас,
Андрій Войтюк – барабани,
Мартин Твердун – саксофон.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: