У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 12:36, 22 Серпня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День Незалежності із ДжазКлубом | Концерт

День Незалежності із ДжазКлубом | Концерт thumbnail

24.08.2010 (вівторок)
22.00

«Jazz Club. Lviv»

24 серпня , у віторок, о 20:00 у арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх ) відбудеться урочисте засідання «Jazz Club.Lviv» з нагоди Дня Незалежності України.

Також відбудеться концерт за участі майстрів джазу:

- Юрій Яремчук ( Україна)
- Владислав Макаров ( Росія)
- Ілля Бєлоруков ( Росія)

Довідка:

Послухати, подивитись, відчути серцем музику виконавців можна тут:

Юрій Яремчук: www.myspace.com/yuriyaremtchuk
Владислав Макаров: www.myspace.com/vladmakarov
Ілля Бєлоруков: www.myspace.com/belorukov

Вхід: для членів клубу безкоштовний, квитки – 50 грн.

Юрій Яремчук

Композитор і інструменталіст, грає на тенор- і сопрано-саксофоні, кларнеті, фортепіано.
Народився: 1951-06-18 Новокузнєцьк, Росія. На даний час живе і працює у Львові, постійний учасник джазових фестивалів «Jazz Bez» та «Флюгери Львова».
Яремчук працює у різних стилях (free jazz, contemporary music, improvisation music) та є майстром різноманітних сучасних технік гри на саксофоні (мультифони, слеп, подвійне стаккато). У своїх сольних концертах надає перевагу вільній імпровізації. Юрій Яремчук писав музику для театру, брав участь у багатьох авангардних виступах за участю художників, театралів і танцюристів.
Юрій Яремчук є лідером численних джазових фестивалів, акцій, хепенінгів, фестивалів нової імпровізаційної музики.

Владислав Макаров

Народився: 11грудня 1950 року у Смоленську російський музикант та художник, віолончеліст, засновник та натхненник «смоленської школи нової імпровізаційної музики»
Закінчив художньо-графічний факультет Смоленського педагогічного інституту. Із 1980 року почав публічні виступи як віолончеліст-імпровізатор авангардних жанрів вільної імпровізації, фрі-джазу, альтернативного року.
Співпрацював із музикантами:
Сєргєй Курьохин, Алєксандр Кондрашкін, Сєргєй Лєтов, Сайнхо, Андрєй Соловйов, Роман Столяр, Алєксандр Нєстєров, Юрій Зморовіч, Вячеслав Гайворонський, груп «ЗГА», «Атональный синдром», «Поп-механика», «Три О», «НЕ ТЕ»…

Ілля Бєлоруков

Молодий саксофоніст із Санкт-Петербурга, працює у напрямках вільної імпровизації, фрі-джазу, шумової музики, електроакустики. Практикує експериментальний підхід до видобуття звуку із саксофонів (альт, баритон), а також флейти та флейтофона. У композиціях та імпровізаціях можна почути впливи Джона Зорна, Деріка Бейлі, Метса Густафсона, Евана Паркера ...



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: