У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:16, 5 Грудня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дев’ятий міжнародний фестиваль “Jazz Bez”

Дев’ятий міжнародний фестиваль “Jazz Bez” thumbnail

4-13.12.2009


Львівській Філармонія
, театр ім. Марії Заньковецької та «ДжазКлуб.Львів»

Кожного року у Львові на початку грудня падає перший сніг і кожного року "Jazz Bez" розширює свої межі у часі та просторі.
Дев’ятий міжнародний фестиваль "Jazz Bez" триватиме десять днів із 4 по 13 грудня. Цьогорічний фестиваль представить різноманітні барви джазу, експериментальної та імпровізаційної музики знаних та визнаних колективів і нових проектів іменитих музикантів.
Десять днів транскордонний джазовий марафон поєднуватиме українські і польські міста Львів, Перемишль, Люблін, Санок, Тернопіль, Севастополь, Луцьк та Київ.
На фестивалі виступлять понад двадцять джазових проектів, у яких грає близько сотні музикантів із 9 країн світу (США, Німеччина, Данія, Великобританія, Франція, Росія, Білорусія, Польща та Україна).

Дев’ятий "Jazz Bez" даруватиме:

* унікальний спів «української Бьорк» Мар’яни Садовської у супроводі німецького «Trio K?ln»
* гру улюбленців львівської публіки проекту «Shockolad + PL» у супроводі оркестру «Leopolis» із новою програмою
* hard-bop проект «New Bone», лідером якого є відомий джазмен Томас Кудик
* титулованих «перекладачів Шопена на джаз» «Jagodzinski Trio»
* міжнародний проект «Avtokar», що поєднав знакові імена фрі-джазу з України, Великобританії та Польщі: Марк Токар , Марк Сандерс , Вацлав Зімпель , Міколай Тшаска
* зірковий проект майстрів імпровізаційної музики «Doneda – Yaremchuk - Blondi - Nakatani»: французький саксофоніст-віртуоз із понад 30-річним стажем Мішель Донеда , авторитет української імпровізаційної музики Юрій Яремчук , французький джазовий піаніст Фредерік Блонді та іменитий японський перкусіоніст Тасуї Накатан
* патріархи львівського джазу «Dzyga Jazz Quartet»
* експресивні експерименти з акордеоном та барабанами «GURZUF» із Білорусії
* «один із найбільш самобутніх проектів сучасної Росії» за твердженням Джаз.Ру «Happy 55»
* французький гурт «Thuillier trio» , який під проводом майстра гри на тубі Франсуа Тюльє демонструє нові можливості духових в джазі
* експериментальний електронний джаз проекту «Auguscik-Kinior-Makaruk Trio», у якому поєднується мінімалістичні імпровізації творців музики до фільмів та театральних постановок Даріуса Макарука та Влодека Кінорскі зі співом знаменитої американської джазової вокалістки Ґражини Авґустік
* гурт «EMPE-3» найвідомішого саксофоніста, мультиінструменталіста та композитора польської джазової сцени Матеуша Поспєшальскі із давньої музичної династії
* проект одної із найпотужніших польських джазових вокалісток «Bogna Kicinska Jazz Project»
* міжнародний квартет сучасного джазу «OFF-QUAR-TET» , що поєднав музикантів Данії та Польщі
* енергетичний польський джаз «Contemporary noise sextet» , в якому присутні елементи музики до фільмів та імпровізація

Програма фестивалю "Jazz Bez" поєднуватиме формати концертів у великих залах та клубних виступів.
Львів, як і завжди, залишатиметься центром фестивалю не тільки організаційно, але й ідеологічно. У Львові всі 10 днів будуть заповнені концертами на яких виступатимуть всі учасники фестивалю.
Квитки на концерти можна придбати у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35), касах філармонії та театру Заньковецької. Як і завжди "Jazz Bez" піклується не тільки про власну самоокупність, але й про розвиток джазового руху у Львові – для студентів, працівників закладів культури та членів «ДжазКлубу.Львів» надається знижка 50 % !!! Вартість квитків без знижки від 50 грн. Абонементи на всі 8 концертів у великих залах коштуватимуть 800 грн.

"Jazz Bez" – один із найвідоміших та найбільш тривалих джазових фестивалів нашої країни, котрому не тільки до змоги успішно прожити 9 років, але й вдається кожного разу збільшувати аудиторію, запрошувати титулованих виконавців з цілого світу, приєднувати до джазового руху нові міста і розширювати програму на десять днів.
Почавшись у 2000 році із виступів кількох джазових колективів у Львові та Перемишлі, тепер "Jazz Bez" поширився на культурні центри України та Польщі і щороку дивує грою кращих джазових музикантів західної цивілізації. Але основне, що "Jazz Bez", котрий набирає престижності у європейських джазових рейтингах, щороку доводить, що джаз в Україні може розвиватись.
Вже дев’ять років музика нівелює кордони та умовності, джаз завойовує серця нових адептів, а піднесений настрій залишається ще довго після концертів.
Цьогорічний "Jazz Bez" не буде винятком.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: