У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:49, 11 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт гурту Vanilla sky | Концерт

Концерт гурту Vanilla sky | Концерт thumbnail

16.11.2010 (вівторок)
17.00

Львів, парк культури ім. Б. Хмельницького, КТЗ Романтик, вул. Болгарська, 4.

16 листопада. Львів. Vanilla Sky на фестивалі ЗАХІД. Парк культури ім. Б. Хмельницького. КТЗ Романтик. Єдиний та ексклюзивний концерт в Україні найвідомішого поп-панк гурту Європи.
Відома на весь світ команда з Риму приїде з єдиним концертом в Україну на осінній фестиваль ЗАХІД, який за шаленої популярності події цього року, вирішили провести й восени. Хлопці привезуть до Львову новий альбом «FRAGILE».
Відомих італійців будуть підтримувати одні з лідерів української рок-сцени гурт Ot Vinta з піснями до майбутнього альбому «Потом і кров'ю», гурт Серцевий Напад з презентацією альбому «Fight for hope» та гурт Мій Батько П'є.
Vanilla Sky - найвідоміший поп-панк гурт Європи, заснований 2002 року у Римі, Італія. Виконують пісні англійською та італійською мовами. Випустили 4 альбоми. Тираж першого альбому «Play It If You Can't Say It», що побачив світ того ж року, був розкуплений всього за два місяці та зробив їх лідерами італійської рок-сцени. Це привернуло увагу лейбла Universal Music, з яким вони і співпрацюють. Другий альбом «Waiting for Something» (2003) був випущений в Італії, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Австрії, Аргентині, Бразилії та Японії і продавався шаленими тиражами. Їх манера переспівувати світові хіти в поп-панк версіях вже давно наступає на п'ятки тим самим хітам (кліп співачки Rihanna «Umbrella» на відео-сервісі YouTube має менше переглядів ніж версія Vanilla Sky). В 2010 був випущений четвертий альбом FRAGILE, в підтримку якого організовано світове турне, в рамках якого 16 листопада і відбудеться єдиний концерт в Україні у Львові на осінньому фестивалі ЗАХІД.

Вартість квитків від 50 до 150 грн.
Всі довідки за телефоном: (093) 602-53-99 або на сайті 3axid.org

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: