У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:00, 12 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Таємниче і недоступне» | Виставка

Виставка «Таємниче і недоступне» | Виставка thumbnail

12.10 - 31.10.2010

Музей історії релігії

Львівський музей історії релігії представляє виставку «Таємниче і недоступне». Це невелика колекція експонатів із понад 5-тисячної збірки музею воскових фігур міста Санкт-Петербурга.
Наш музей існує 21 рік, - розповідає старший менеджер Санкт-Петербурзького музею Тетяна Нємцова. – Незважаючи на нашу молодість, ми вже досить знані і визнані у світі мистецтва воскових фігур. Однією з найбільших наших перемог є почесне перше місце на міжнародному конкурсі на Кіпрі в 1998 році.
В розпорядженні Санкт-Перербурзького музею воскових фігур унікальний віск, який складається з 16 інгредієнтів. Його рецепт придумав особистий архітектор Петра І Бартоломео Растреллі. Особливість воску в тому, що він витримує перепади температури від мінус 40 до плюс 40 градусів. А це дозволяє виставкам подорожувати по всьому світу.
Виготовлення воскових фігур дуже дороге задоволення. Одна фігура коштує від трьох до п’ятнадцяти тисяч американських доларів, залежно від кількості використаного воску. Над створенням фігур працює майже 80 чоловік 15 різних професій. Починає роботу скульптор, який виготовляє тулуб фігури; продовжують формувальники: вони виливають голову, руки, ноги. Далі працюють гримери: їхні руки роблять зморшки, складки шкіри, вени, нігті на руках. Представники досить цікавої професії постижери виготовляють перуки, вії, вуса. До справи долучаються й інші майстри, які довершують скульптуру.
Всю колекцію пітерських воскових фігур подивитися, на жаль, неможливо. Тому вони розподілені на тематичні виставки й «роз’їжджаються» по різних країнах. В музеї історії релігії виставлено понад 40 експонатів. Найбільшу увагу привертає композиція «Тайна вечеря», виготовлена за однойменним твором Леонардо да Вінчі.
Виставка працюватиме у Львівському музеї історії релігії до кінця жовтня. Відвідувачі зможуть не тільки подивитися воскове творіння рук людських, а й послухати захоплені розповіді про персонажі експозиції.

Ірина Цебенко, - завідувач відділом ЛМІРВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: