У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:14, 15 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки «Про природу речей» | Література

Презентація книжки «Про природу речей» | Література thumbnail

18.10.2010 (понеділок)
18:00

Книгарня “Є”
просп. Свободи, 7.

Книгарня “Є” та видавництво “Факт” запрошують Вас на презентацію книжки «Про природу речей» та зустріч із її автором західним майстром буддійської медитації Ламою Оле Нідалою.
Сучасних видань на буддійську тематику, та ще й українською мовою – можна перелічити на пальцях. Тож для українського читача вихід цієї книжки – подія визначна.
В доволі легкій для сприйняття та цікавій формі Лама Оле Нідал дає відповіді на питання: чим є буддизм? які методи дав людству Будда та який шлях веде до Просвітлення? За допомогою чого можна зламати жорсткі концепції та уявлення про себе та своє сприйняття навколишнього світу і прийти до усвідомлення ума як безкрайнього сяючого простору, повного радості? як сучасна людина може використовувати свої почуття для духовного збагачення?
Автор книги – данець Оле Нідал перший і найближчий західний учень Його Святості Кармапи XVI Рангджунга Рігпе Дордже, відомого як «король йогів Тибету».
Отримавши буддійську освіту в Гімалаях, з 1972 року Лама Оле Нідал на прохання Кармапи XVI вирушив вивчати Дхармі (Вчення Будди) на Захід та заснував у всьому світі більше ніж 640 центрів Діамантового шляху, в яких учні, колеги і він сам регулярно навчають теорії та практиці буддизму.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: