У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:17, 15 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч із Іванкою Кишенею та Андрієм Кукуяном | Література

Зустріч із Іванкою Кишенею та Андрієм Кукуяном | Література thumbnail

20.10.2010 (середа)
18:00

Книгарня “Є”
просп. Свободи, 7.

Книгарня “Є” та видавництво “Каменяр” запрошують Вас на зустріч із молодими авторами Іванкою Кишенею та Андрієм Кукуяном, яка відбудеться 20 жовтня.
Видавництво «Каменяр» представляє молодих авторів Іванку Кишеню та Андрія Кукуяна, дебютні прозові збірки яких нещодавно побачили світ, знайшовши свого читача.
Повість «Макраме: її життя», молодого прозаїка з Великого Любеня Іванки Кишені, відкриває світ сімнадцятирічної дівчини Олени, якій за чотири дні доводиться пережити закоханість, розчарування, зраду, втрату, відчай і ненависть, а вже за тиждень знову всіх полюбити назавжди. Усі емоції змішуються у блендері почуттів і утворюють терпкий, солодкий і п’янкий, як текіла, коктейль. Що ж, треба боротися із труднощами, даючи їм відсіч. Для того, аби вийти переможцем, потрібна віра в Бога і в себе.
На відміну від «Макраме…», головний герой повісті «Файли абсурду» Андрія Кукуяна (м. Буськ) визначає своє (і не тільки своє) існування як абсолютний абсурд, навіть самогубство одного з його друзів Буратіна В. О. не може змусити його повірити в те, що той вже мертвий. Ані страждання, ані задоволення, ані громадянські обов’язки, ані бездуховність не можуть змусити головного героя відмовитись від думки, що увесь світ пожинає тільки плоди абсурду, і нічого більше.
Будемо раді бачити всіх, хто цікавиться сучасною молодою українською прозою з-під пера талановитих авторів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: