У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:44, 15 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Scandinavia” – вечір кіно зі Скандинавії від WIZ-ART | Кіно

“Scandinavia” – вечір кіно зі Скандинавії від WIZ-ART | Кіно thumbnail

21.10.2010 (четвер)
19.00

Львівський палац мистецтв
(Великий зал)

21 жовтня о 19:00 в Палаці мистецтв відбудеться вечір кіно зі Скандинавії.
Вже вдруге WIZ-ART представляє підбірку найкращих нових короткометражок з північних країн, вперше подібний показ відбувся 4 березня і зібрав величезну кількість шанувальників скандинавської культури та любителів якісного і незвичайного кіно. Ми раді повідомити, що вечори скандинавського кіно стають регулярними і ми будемо докладати зусилля, аби наступного року кінопокази переросли у кількаденний фестиваль.
9 фільмів з Норвегії, Данії, Швеції і Фінляндії зняті молодими режисерами, які своїми роботами вкотре доводять безмежну любов скандинавів до подорожей і пізнання всього нового, навчання і самовдосконалення. Це кіно не холодних і стриманих нащадків вікінгів, а, навпаки, воно сповнене тепла в зображенні правдивих життєвих історій і ніжного відношення до всього пов’язаного з дитинством і мріями…

ПРОГРАМА ВЕЧОРА

ПЕРЕРВА НА КАВУ 19’ – Реетта Хухтанен (Фінляндія 2008)
Перерва на каву, яка ніколи не закінчується… Три вічні студенти обрали стиль життя, який не можна судити за стандартами цілей і продуктивності в зовнішньому світі. В сучасний час, коли люди приходять, йдуть і змінюються, вони вирішили зупинитись і зосередитись на основних питаннях сутності існування.

МЕСНИК 9’ – Стіан Хафстад (Норвегія 2008)
Ви коли-небудь хотіли володіти суперсилою? Це історія Арне, який переконаний, що має суперсили. Він їх ще просто не виявив, тому вирішує знайти за оголошенням собі ворога-антигероя, сподіваючись, що це відкриє в ньому справжню силу.

ПОНАД ХМАРАМИ 11’ – Беньямін Хоффманн-Петерсен (Данія 2009)
Історія дружби маленького хлопчика і робітника сміттєзбиральної машини.

ОБМАНИ 13’ – Йонас Оделл (Швеція 2008)
Три довершені і правдиві історії про обман. В трьох анімаційних епізодах, які базуються на документальних інтерв’ю, ми зустрічаємо грабіжника, якого викривають, але він прикидається бухгалтером-сновидою, хлопчика, який бреше, зізнаючись в злочині, якого не скоїв, та жінку, чиє ціле життя було ланцюгом обманів.

ПІРАМІДА З КАМЕНЮ 15’ – Ханне Ларсен (Норвегія 2008)
Фільм про підлітків, в якому головний герой, 11-річний Йоган стикається з моральною дилемою після того, як почав гру невинних пустощів. Історія розкривається на одному рівні з турбулентним переходом між дитинством та дорослим життям.

ПОРОЖНЄ КРІСЛО 6’ – Крістер Ларсен (Норвегія 2009)
Сьогодні в Ларса день народження і він хоче його відсвяткувати. Завдання виявляється не з легких, бо на Ларса ніхто не звертає увагу.

ВТІХА 15’ – Ліннеа Роксехайм (Швеція 2009)
Сара працює оператором зв’язку в шведській службі порятунку. Даніель стоїть на даху і готовий стрибнути вниз. На його останній телефонний дзвінок відповідає Сара.

ДВОЄ НЕЗНАЙОМЦІВ І ОДИН НЕВІДОМИЙ 14’ – Мерете Оффердал Твейт (Норвегія 2010)
Одного дня в сімейному будинку на півночі Норвегії лунає дзвінок в двері. Жінка, яка останні роки провела в апатії, нарешті прокидається, оскільки її колишній чоловік раптом затіяв майстерню в гаражі, а мандрівниця, яка хоче поставити свій намет в саду будинку, більше не має до кого звернутись. Цього дня щоденна сонливість зникає, а двоє незнайомців прокидаються, щоб знайти одне одного.

МАЛЕНЬКИЙ ЧОЛОВІК 11’ – Есбен Тоннесен (Данія 2006)
Восьмирічний Матіас пише оповідання в школу під назвою «Як зрозуміти жінок». Поле його праці виявляється досить складним.

Тривалість сеансу – 1 год 53 хв

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: