У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:01, 15 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Провокація мрій» Виставка

Виставка «Провокація мрій» Виставка thumbnail

12.10 -31.10.2010

Мистецька галерея “Зелена канапа”

Спільна виставка двох Ольг, Кравченко і Пильник «Провокація мрій» відбудеться в галереї «Зелена канапа» у Львові з 12 по 31 жовтня 2010 року.
Ми заручники своїх «хочу». Щодня породжуємо бажання, які виростаючи до часу - перетворюються на мрію. Допоки мріємо, доти живемо. Мріємо і сподіваємось, проте, не завжди отримуємо. А якщо й так... То нове досягнення, штовхає нас на ще одне хочу. І далі по колу...
Дві молоді художниці Ольга Кравченко та Ольга Пильник переповнені бажань вирішили втілити їх в арт об’єкти, зі щирою думкою про те, що Мрія здійснюється лише у тому випадку, якщо відчути її думками, ввійти у стан її реалізації.
Ліпити мрію з прадавньої біблійної глини, розписати земляною фарбою і з’єднати зі живою стихією вогню, як скульптор – кераміст Ольга Пильник. Або вирізьбити ковчег у дереві,відшліфувати крейдяний левкас, покрити тонким листочком золота, як живописець Ольга Кравченко. Це вже схоже на магію. Та це і є магія. Ремесло, що передається тисячоліттями, як всі вічні цінності. Можливо провокуючи Вас ще раз замислитись над своєю мрією, художниці посприяють здійсненню і Ваших мрій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: