У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:01, 15 жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Провокація мрій» Виставка

Виставка «Провокація мрій» Виставка thumbnail

12.10 -31.10.2010

Мистецька галерея “Зелена канапа”

Спільна виставка двох Ольг, Кравченко і Пильник «Провокація мрій» відбудеться в галереї «Зелена канапа» у Львові з 12 по 31 жовтня 2010 року.
Ми заручники своїх «хочу». Щодня породжуємо бажання, які виростаючи до часу - перетворюються на мрію. Допоки мріємо, доти живемо. Мріємо і сподіваємось, проте, не завжди отримуємо. А якщо й так... То нове досягнення, штовхає нас на ще одне хочу. І далі по колу...
Дві молоді художниці Ольга Кравченко та Ольга Пильник переповнені бажань вирішили втілити їх в арт об’єкти, зі щирою думкою про те, що Мрія здійснюється лише у тому випадку, якщо відчути її думками, ввійти у стан її реалізації.
Ліпити мрію з прадавньої біблійної глини, розписати земляною фарбою і з’єднати зі живою стихією вогню, як скульптор – кераміст Ольга Пильник. Або вирізьбити ковчег у дереві,відшліфувати крейдяний левкас, покрити тонким листочком золота, як живописець Ольга Кравченко. Це вже схоже на магію. Та це і є магія. Ремесло, що передається тисячоліттями, як всі вічні цінності. Можливо провокуючи Вас ще раз замислитись над своєю мрією, художниці посприяють здійсненню і Ваших мрій.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: