У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:16, 18 жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

MARCUS SCHOSSOW у Львові | Вечірка

MARCUS SCHOSSOW  у Львові | Вечірка thumbnail

11.11.2010 (четвер)
21.00

Мillennium

Вперше у Львові, легендарний всесвітньо відомий ді-джей та продюсер Маркус Шоссоу (Marcus Schössow)
Кращий ді-джей Скандинавії.
Входить в світовий рейтинг ТОР 100 DJ MAG
Маркус Шоссоу (Marcus Schössow) - молодий, талановитий ді-джей і продюсер зі Швеції. Друзі описують Маркуса як людину, яка нестандартно мислить і дотримується дивної моди.
Його стрімка карєра взяла свій початок у 2007-му році з треку "Mr. White" в якому злились футуристичний техно, з брудним хаусом та витончений транс, його звук автоматично став привабливим для цілого ряду ді-джеїв та музичних фанів. Маркус є частиною гарячого, нового, елітного набору молодих ді-джеїв, і продюсери з танцполів по всьому світу вимагали його присутності і його дивовижних міксів.
Global Underground, Coldharbour Recordings, Spinnin ', Black Hole - найбільші лейбли вишикувалися в чергу за новими роботами Маркуса.
Tiesto, Steve Angello & Sebastian Ingrosso, Duderstadt, Leonid Rudenko, Underworld, Veracocha - далеко не повний список артистів, чиї творіння пройшли обробку "звуком Шоссоу". Ремікси Маркуса - окрема стаття в його творчості, і практично кожен з них перевершує оригінальні версії - як мінімум, за оригінальністю звучання.
Progresia and Tone Diary - його проекти, які підкреслюють його унікальне звучання. У свої 22 він заручився підтримкою більшості топових музикантів світу.
У планах Маркуса Шоссоу – стати №1 у світі (а як же!), ну і звичайно ж ще більше оригінальних і неординарних робіт, а також виступів у всіх куточках планети. Вже зараз йому пророкують славу одного з найкращих музикантів-електронщиків нашої планети!

Спеціальний гість:

DJ IRA` (SMART APES /Abstraction Records)

IRA’ – входить до трійки кращих транс ді-джеїв України, є резидентом відомого у всьому світі лейбла Abstraction Records, який є так само кращим лейблом року за версією всеукраїнського рейтингу Topdj. Веде власне радіо-шоу «Natural Trance» на радіостанції зі світовим ім'ям Afterhours FM. Є резидентом радіостанції Kiss FM з програмою Abstraction rаdioshow. Навесні 2008 р. виходить диск "Битва - DJ Anna Lee vs. DJ IRA ". Диск мав величезний успіх, який був підкріплений всеукраїнським туром по найбільшим містам України. Учасник фестевалей Global Gathering Freedom Festival 2009 і Creamfields Ukraine 2009 (SMART APES LIVE). Спільно з українськими продюсерами Aquile & TB є засновником українського Live-trance проекту «Smart Аpes».

Maric Lvov (Brothers Promo)
Pruzhniy (Brothers Promo)
ORIGO-Project (Origo-Promo)
City Light [RSS]
Adam Silver [MLG]

Ведуча: Elvira Solovey
- на її рахунку співпраця з такими українськими виконавцями як Лілу, Маргарита Смілянська, Анна Сєдакова, Світлана Лобода, Ассія Ахат, "69", The Maneken, ЗлойКакПёс. Її устами розмовляє і співає безліч рекламних телегероїв. Elvira активно працює над створенням власних треків. Спільно з Грегором Ігнатовичем нею був написаний і створений гімн радіостанції Кісс ФМ 2007.

MC GRAM
MC Vlodko Tihiy (Cos)Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: