У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:47, 20 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Гала-концерт Лілії Коструби | Концерт

Гала-концерт Лілії Коструби | Концерт thumbnail

31.10.2010 (неділя)
19.00

Львівська філармонія

У неділю, 31 жовтня 2010 року, о 18.00 в Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії (вул. Чайковського,7) відбудеться Гала-концерт Лілії Коструби (сопрано).
У програмі твори Л.Деліба, В.А.Моцарта, Дж.Пучіні, Дж.Верді, П. Чайковського, Е. Тозеллі, Ф. Лонгаса, Й. Штрауса, Ф. Легара. Концерт є продовженням ювілейних святкувань співачки (перший відбувся 1 жовтня цього року)

У концерті беруть участь:

Лауреати міжнародних конкурсів:
Маріанна Лаба (сопрано),Тетяна Вахновська (мецо-сопрано)
Заслужені артисти України
Олег Лихач (тенор), Орест Сидір (баритон)
Молодіжний симфонічний оркестр “INSO-Львів”
Диригент - Богдан Дашак

Довідка:

Лілія Коструба народилася 1 жовтня 1960 року в місті Золочеві на Львівщині. Закінчила з відзнакою Львівське державне музично-педагогічне училище ім.Ф.Колесси та Львівську консерваторію ім. М. Лисенка у класі сольного співу доцента Т. Карпатської та камерного співу проф. М. Логойди. З 1990 р. – солістка Львівської філармонії.
Репертуар співачки – великий та різноманітний, включає в себе оперні арії, твори кантатно – ораторіального жанру, романси, обробки народних пісень. Чільне місце в її репертуарі займають твори українських композиторів, які вона невтомно пропагує. Підготувала 22 сольні програми, більшість з яких з успіхом прозвучали в концертних залах Львова та України. Серед них: „Концерт з творів композиторів Іспанії”, „Пісні Ф. Шопена”, „Романси та арії В.А.Моцарта”, „Нев’янучі шедеври Дж. Верді”, „Славетній Соломії” (присвячена С. Крушельницькій), „Верніться, сни мої прекрасні” (з творів Остапа і Нестора Нижанківських), „Вокальна Франкіана”, „Галицький солоспів”, ретро „Лети, моя пісне”,
Тривалий час співпрацює з музеями І. Франка та С. Крушельницької у Львові. У 2009 році з великим успіхом пройшли її сольні тематичні концерти, присвячені С. Крушельницькій, у трьох музеях Києва: М. Булгакова, М.Лисенка та М. Заньковецької. Співачка багато виступає не лише в Україні. Неодноразово брала участь у багатьох концертах і фестивалях за кордоном.
Лілія Коструба є ініціатором та мистецьким координатором багатьох проектів. Завдяки її організації львів'яни вперше мали нагоду познайомитися з мистецтвом Школи українського танцю «Барвінок» з Торонто, виступ якого відбувся 5 серпня 2008 р. в Концертному залі філармонії і був приурочений 75-й річниці Голодомору.
У 2009 р. видала нотний збірник «Солоспіви Анатоля Кос-Анатольського», який присвятила 100-річчю від дня народження композитора (упорядкування та комп’ютерний набір Л.Коструби).

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: