У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:47, 25 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт світових прем’єр | Концерт

Концерт світових прем’єр | Концерт thumbnail

27.10.2010 (середа)
19.00

Львівська філармонія

27 жовтня о 19:00 у концертному залі ім.С.Людкевича (Львівська обласна філармонія) відбудеться Концерт світових прем'єр. У програмі прозвучить концерт для фортепіано та оркестру №1 "Patetico", написаний піаністом та композиторм Енріке Гранадосом у 1910 році. Це єдиний іспанський романтичний фортепіанний концерт свого періоду. Улюбленці Гранадоса: К.Сен-Санс , Ф.Ліст, Р.Шуман, Ф.Шопен, здійснили значний вплив у формуванні стилю концерту Гранадоса. Знайдений, реконструйований та закінчений Мелані Местре "Patetico" побачить світ вперше на львівській сцені. Каталонець Мелані Местре виступить не лише в якості співкомпозитора, але і соліста-інтерпретатора твору. Безупинний діалог солюючого фортепіно пролунає з Львівским симфонічним оркестром під диригуванням учня В.Гергієва Алексіса Соріано.
Також Львівським симфонічним оркестром буде виконано "Сюїту на Галісійські фольклорні мотиви" та "Іспанські танці: Андалуза , Рондалля арагонеза" Енріке Гранадоса, пронизані іспанськими народними наспівами та типовими ритмами.
Твори-прем'єри не залишать байдужими нікого, оскільки вражають насиченістю барв та полонять своєю свіжістю.

Програма концерту:

Енріке Гранадос
Концерт для фортепіано з оркестром № 1 "Patetico"
Сюїта на галісійські фольклорні мотиви
12 іспанських танців (№ 5 "Andaluza", № 6 "Rondalla aragonesa")

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: