У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:56, 25 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Рукавичка

Рукавичка thumbnail

Ніби-то, кого зараз, особливо за пів-тижня до виборів, здивуєш своєю емоцією. А мені дійсно в силу якихось ненайкращих моїх рис, осточортіло політичне життя в Україні... уууууу... і я вже не кажу про Львів. Одноденні провінційні невдахи та й навпаки - одноденні провінційні, виживші після 90-х, щасливчики вспливають для керівництва нашим життям. І найгірше, ці "одноденні провінційні" у своїй переважній більшості заслуговують лише зневаги.

Наткнувся я на статтю майже річної давності про "Козацьку" сім'ю і стало якось особливо гидко (дякую за лінк Раді). Неприємно, що про це все знає не одна тисяча людей, а змін - ніяких. Нудить від цього. І зарадити нема чим... може "Рукавичку" бойкотувати?Варто прочитати:14 коментарів on "Рукавичка"

 1. andrij bondarenko on Пн, 25 Жов 2010 23:20 

  гг – рукавичка з нєчістю! тут хіба довгий список різних ПП і ЗАТ скласти – для бойкоту. Он понакидали в поштову скриньку реклами різної – під кожною мордою у вишиванці написано – директор того-то чи того… Треба ж якось бізнес захищати і укріпляти. Але це вже треба інше якесь слово придумувати – не політика, а бізнес-лобіювання чи що.

 2. Андрій Бандрівський on Пн, 25 Жов 2010 23:28 

  Однозначно, “Рукавичка” – goodby. Але було б класно цю статтю збалансувати позитивом. Виникає питання – кого з хороших людей підтримувати?

 3. Олександр Чорний on Пн, 25 Жов 2010 23:38 

  Андрій (Бандрівський))), у мене із твоїми словами відразу на думку спала стаття Л. Гузара у Дзеркалі Тижня десь із початку жовтня (http://politua.su/humanitarian/1459.html).
  Там тобі і позитив, і задуматись, і про добрих людей… Тільки добрих мало… і все менше. Чи я помиляюсь?

 4. Андрій Бондаренко on Пн, 25 Жов 2010 23:41 

  Гей, люди! хто знає хороших деутатів, директорів, власників ПП іт.д.?

 5. Олександр Чорний on Пн, 25 Жов 2010 23:43 

  @ Андрій (Бондаренко))), бізнес лобіювання – це, в принципі, не страшно. На Пенсильванія Авеню, що у Вашингтоні, знаходяться офіси компаній, які за певну суму з радістю лобіюватимуть твої інтереси. Але ж власники бізнесів у владу не лізуть. Це у нас все так дико відбувається… Та навіть у Пн сусідів олігархи стоять збоку і курять – не лізуть в думу.
  Якщо я не помиляюсь, виходить, що наш варіант з вишиванкою, заводами для тещі, доньки і дружини, ще більш унікальний ніж у інших братів-словян.

 6. Олександр Чорний on Пн, 25 Жов 2010 23:45 

  Як варіант пропоную не полінитись і скласти такий варіант ПП-ЗАТ-ВАТ… А ще було б класно покласти перелік “тушок” (що метаються між помаранчевими і біло-блакитними). Хочу знати ким гордитись!

 7. Андрій Бандрівський on Пн, 25 Жов 2010 23:55 

  Сашко: “Тільки добрих мало… і все менше” – що то за чорний гумор? Зуб даю, що ти помиляєшся. Якщо сумніваєшся – зроби дослідження:-)

 8. Андрій Бондаренко on Пн, 25 Жов 2010 23:56 

  Ех, сколько єщьо работи…

 9. Олександр Чорний on Вт, 26 Жов 2010 00:01 

  @ Андрій Бандрівський. Щонайменше треба щось придумати, щоб можна було відслідковувати дерева спілкування. Ну хоча б на один рівень зсовувати відповіді…
  Ну а щодо мого “все менше” – я говорю про своїх знайомих, які знайшли вже хорошу роботу за кордоном, живуть достойним життям і стомлено зітхають, коли чують щось про Батьківщину. Тут, мимоволі, згадуються коментарі російських Нобелівськи лауреатів з фізики цього року… Люди втомлюються – і це правда.

 10. Андрій Бандрівський on Вт, 26 Жов 2010 00:12 

  Та, про дерево спілкування, це ти добре підмітив. Ну але ті хто махнули за кордон то – “слабаки і розмазні”. Я думаю що 90% з них у майбутньому ще будуть конкретно шкодувати, що колись собі таку свиню підсунули. Не втрачаймо оптимізму!
  Не чув коментарів Нобелівських лауреатів.

 11. Олександр Чорний on Вт, 26 Жов 2010 01:48 

  Ось текст статті з Еженедельного журнала –
  http://politua.su/polit/3336.html.

  Оптимізму, безперечно, не слід втрачати, водночас, оптимізм далеко не адекватний реальності.

 12. Андрій Бандрівський on Вт, 26 Жов 2010 14:50 

  Ну ти і довгі статті підкидаєш – того всього не перечитати. Може і правда, що оптимізм має бути реальним. Але з іншого боку – зараз ситуація мені нагадує продовження давньої історії про хоббіта. Чим страшніше і похмуріше – тим потім яскравіше та емоційніше спалахують проблиски надії та оптимізму. Однозначно – має бути дуже цікаво.

 13. Олександр Чорний on Ср, 27 Жов 2010 02:04 

  Цікаво, а чи можна отримувати повідомлення на пошту про коментарі… а то відповідь відтягується на неймовірно довгий час

 14. Мар'яна Матківська on Чт, 28 Жов 2010 11:42 

  Будемо щось думати, бо то справді корисна штука! Дякую за думку!
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: