У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 8 Жовтня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пивораки йо-пт!

Пивораки йо-пт! thumbnail

23.10.2009 (п'ятниця)
22:00

торТуга

Вперше в Україні!!!!

Ця вечірка буде відрізнятись з поміж інших своєю супер-ориінальністю!

По перше - на вході кожній парі буде вручатись в'ялений лящ, до якого на барі додаватимуть ще 2 бокала пива. Ціла ріка халявного пива, яке можна буде виграти в нескладних конкурсах, чи просто отримати в подарунок.

По друге - одному щасливчику(ці) повезе більше за всіх - жеребкування визначить, хто отримає фрі-бар! Тобто ПЕРЕМОЖЕЦЬ МОЖЕ ВИПИТИ НА БАРІ ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО, СКІЛЬКИ ВИСТАЧИТЬ СИЛИ І ЗДОРОВ"Я!!! АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Але це не саме цікаве! Зараз найголовніша "Фішка" вечірки:

В цю ніч весь обслуговуючий персонал(крім охорони) - офіціанти, бармени, ді-джеї і Мс - спікуються з гостями НЕНОРМАТИВНОЮ ЛЕКСИКОЮ. Тобто звичайнісінькими МАТЮКАМИ!!! Звичайно це буде відбуватись не в грубій формі! Ніхто не дозволить собі образити матом Вас особисто! А от, наприклад, до пива офіціат може порадити взяти ах...тєльні фісташки, чи ще щось в цьому роді... )))

Музична підбірка теж включатиме в себе певні треки...

Можливо декому з Вас не сподобається ця ідея, і може викликати навіть обурення! В такому разі краще в цей вечір в клуб не приходити... Ми збираємо людей дійсно розкомплексованих, веселих і простих - без понтів і королівсьих поз!

Кожен з нас знає ці слова, і часто, якщо не вживає, то чує їх у повсяденному житті! Ніхто не каже, що це добре і нормально! Але чому б не присвятити, хоч б раз, їм веселу, цікаву і дуже оригінальну вечірку?))) В програмі - конкурс! Напевно Ви вже здогадуєтесь який...)))

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: