У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 8 жовтня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пивораки йо-пт!

Пивораки йо-пт! thumbnail

23.10.2009 (п'ятниця)
22:00

торТуга

Вперше в Україні!!!!

Ця вечірка буде відрізнятись з поміж інших своєю супер-ориінальністю!

По перше - на вході кожній парі буде вручатись в'ялений лящ, до якого на барі додаватимуть ще 2 бокала пива. Ціла ріка халявного пива, яке можна буде виграти в нескладних конкурсах, чи просто отримати в подарунок.

По друге - одному щасливчику(ці) повезе більше за всіх - жеребкування визначить, хто отримає фрі-бар! Тобто ПЕРЕМОЖЕЦЬ МОЖЕ ВИПИТИ НА БАРІ ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО, СКІЛЬКИ ВИСТАЧИТЬ СИЛИ І ЗДОРОВ"Я!!! АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Але це не саме цікаве! Зараз найголовніша "Фішка" вечірки:

В цю ніч весь обслуговуючий персонал(крім охорони) - офіціанти, бармени, ді-джеї і Мс - спікуються з гостями НЕНОРМАТИВНОЮ ЛЕКСИКОЮ. Тобто звичайнісінькими МАТЮКАМИ!!! Звичайно це буде відбуватись не в грубій формі! Ніхто не дозволить собі образити матом Вас особисто! А от, наприклад, до пива офіціат може порадити взяти ах...тєльні фісташки, чи ще щось в цьому роді... )))

Музична підбірка теж включатиме в себе певні треки...

Можливо декому з Вас не сподобається ця ідея, і може викликати навіть обурення! В такому разі краще в цей вечір в клуб не приходити... Ми збираємо людей дійсно розкомплексованих, веселих і простих - без понтів і королівсьих поз!

Кожен з нас знає ці слова, і часто, якщо не вживає, то чує їх у повсяденному житті! Ніхто не каже, що це добре і нормально! Але чому б не присвятити, хоч б раз, їм веселу, цікаву і дуже оригінальну вечірку?))) В програмі - конкурс! Напевно Ви вже здогадуєтесь який...)))

АфішаВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: