У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:24, 27 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Орати можна

Орати можна thumbnail

На вихідних у Києві мав змогу попитатись деяких авторитетних експертів по ринку праці (Ancor та Ernst&Young), щодо сучасних тенденцій у Львівській області. І що ви думаєте, кажуть, що Львів буде цвісти і пахнути щонайменше майбутні шість місяців.
Найбільш потрібні фахівці, - це фахівці з продаж. Причому будь-чого, продаж простих (і складних) товарів, послуг, продаж продажу, продаж можливості продажу тощо. Найбільш активним шукачем працівників є фінансова сфера, що також пропонує найвищі зарплати.
Цікаво також, що зараз спострерігається тенденція до перенесення (або просто відкриття) великих регіональних бізнес-центрів у Львові. Так, недаво відкрились бізнес-центри, що обслуговують цілу Україну і сусідні країни центральної та східної Європи, компаній H?fele, Nesttle,  а вже скоро й HP.
Схоже, що якщо ви ще не виїхали заробляти великі гроші кудись у Київ чи Донецьк, то вже зараз ви можете їх чесно заробляти у Львові.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: