У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:40, 27 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Кабінетне” обговорення «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років»

“Кабінетне” обговорення «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років» thumbnail

Завтра планую піти на 18:00 у "Кабінет", що майже на початку Личаківської на обговорення "Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років".

Ось що було написано про цю подію на Сумно.ком:

28 жовтня о 18:00 МО «Дзиґа» та літературна каварня«Кабінет» представляють проект літературно-критичних обговорень Неборака-Котика. Прозові підсумки десятиліття.  «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років».

Книга викликала значний резонанс в Україні. Об'єднала під одним дахом Софію Андрухович, Любка Дереша, Анатолія Дністрового, Сергія Жадана, Ірену Карпу, Світлану Пиркало, Тараса Прохаська, Світлану Поваляєву, Наталку Сняданко та Сашка Ушкалова.

На підтримку цього проекту був проведений авторський тур по містах України. Не так давно відбулися презентації у «Дзизі» та книгарні «Є» у Львові. Про неї писали, що це «справжні ТОП-10 сучасних українських авторів». Метр української літератури Юрій Андрухович, дізнавшись про склад авторів збірки «Декамерон», стверджує: «Саме так могла б виглядати сучасна збірна України з літератури, основний склад. Одинадцяте місце (граючого тренера) я охоче залишив би для себе – заради приємності бути десь поряд». Музикант, художник і літератор Юрко Іздрик, в свою чергу, відмічає: «Ця добірка свідчить, що українська белетристика – себто belles lettres, себто «красне письменство» – не лише виросла й міцно стоїть на ногах, а й кращими своїми зразками поповнює корпус справжньої літератури».

Чи це справді так – поговоримо із Віктором Небораком та Ігорем Котиком у проекті літературно-критичних обговорень у «Кабінеті».

Прийду, звичайно ж, завчасно.Варто прочитати:2 коментарі on "“Кабінетне” обговорення «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років»"

  1. admin on Ср, 27 Жов 2010 22:52 

    Дякую за супер цікаву і актуальну інформацію!

  2. Олександр Чорний on Чт, 28 Жов 2010 22:49 

    Було весело. Скажу так: якщо б не Анатолій Івченко та Віктор Тимошенко… та, мабуть, якщо б не Віктор Неборак, все було б дуже нудно і якось зовсім не щиро.
    Загальний висновок про книжку – українська сучасна література тільки жевріє. На зустрічі було трішки стидно за нас, наших письменників, і, водночас, всі присутні розуміли – треба ще чекати, треба ростити щось своє і треба просто читати українських авторів.
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: