У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:09, 28 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Танцювальне шоу Georgian Legend у Львові | Культурний захід

Танцювальне шоу Georgian Legend у Львові | Культурний захід thumbnail

09.11.2010 (вівторок)
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

9 листопада Львів зустрічатиме одне з наймасштабніших світових шоу “Georgian Legend” (“Легенди Грузії”).
Це поєднання сучасних постановок та спецефектів з глибиною змісту, що вміщує в себе цілу історію народу з усім колоритом культури, мудрістю досвіду та красою фольклору.
Грузія завжди надихала! Ось і американець Джим Лоу та француз Паскаль Жордан, перебуваючи у Тбілісі, вирішили разом з артистами танцювального колективу «Ерісіоні», втілити красу кавказької культури у видовищне шоу, котрим тепер захоплюється весь світ.
І це захоплення не даремне, адже неповторна техніка грузинського танцю, багатовокальний спів у гармонійному переплетінні етнічної музики утворює дійство, що заворожує глядача.
І тепер для львів’ян та гостей міста “Georgian Legend” представляють найвидовищніше шоу “SAMAIA”, котре вже підкорило глядачів з 15 країн світу.
Спеціально для цього шоу були відібрані найкращі грузинські танцюристи. Причому кастинг був дуже важкий для всіх кандидатів. "У нашому шоу багато хореографії і балету, і є дещо від фехтування, - пояснив продюсер Олександр Начкебія. - Учасники нашої вистави повинні вміти дуже багато. Тому ми довго їздили по Грузії і підбирали артистів. Нам потрібні були не просто танцюристи, і співаки, а харизматичні й талановиті люди ". І зусилля справді втілились у фантастичне шоу! Це шоу відрізняється фантастичними світловими постановками, новим звучанням музики та прекрасними сучасними костюмами, створеними грузинським кутюр’є Бакуром Бакурадзе.
Незмінним залишається висока майстерність грузинських артистів, видовищність і емоційність виступу, а також те, що кожен виступ Шоу закінчується бурхливою овацією під головну пісню Шоу SAMAIA, сингл якої став Золотим диском в Європі.
Отож, Львів приймає світові легенди – «Легенди Грузіі»!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: