У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 01:33, 30 Жовтня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кіно і філармонія

Кіно і філармонія thumbnail

Недавно прийшов з концерту у філармонії, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виконував саундтреки з відомих голівудських фільмів. Пишу, власне, щоб поділитись враженнями.

Для нас із дружиною це взагалі був перший похід у філармонію після приїзду в Україну. Подзвонив Костя і запропонував забігти. Зізнаюсь, ми і так думали піти кудись на вечір - а тут хороша нагода. Маючи два квитки у 2 ряді за 30 грн докупили ще один квиток за 50, що давав лише право пройти у зал і постояти збоку (а потім таки сісти на вільне місце). За годину до концерту залишалось лише 5 квитків - очікувався аншлаг.

Приємно було від того, що бачив нарешті впорядкований зал, нібито хороше світло, та й оркестр виглядав дуже навіть добре. Втішився нашій галицькій толерантності)) - я не знав, що художнім керівником та диригентом є український диригент казахського походження Айдар Торибаєв - це було новиною тільки для мене))). У час, коли я збирався за море, філармонія шуміла своїми скандальчиками з керівництвом, і мені здавалось, що працівники філармонії приречені мучитись один з одним ну і вже точно не запрошуватимуть когось ззовні.

Оригінально було чути живі саундтреки з Супермена, Зоряних воєн, Гарі Потера, особливо приємно було слухати Список Шиндлера, Хресного Батька, Пігмаліона, Знедолених та Сніданку Тіфані. Здалось, що зал був у захваті. "Потужний звуковий ряд" доповнили нарізки з фільмів, що показували два проекційних екрани - і, на мою думку, їх роль полягала лише, щоб відволікти увагу випадково попавших в зал та підказати усім іншим, з якого фільму виконується твір.

Шкода, зовсім трішки, що пропустили водевіль, Кензо і якусь там вечірку... і втім, дуже радію за вечір, що склався.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: