У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 00:07, 3 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вибрали, знову

Вибрали, знову thumbnail

Нетерпиться розповісти про свій "цієї-недільний" вибір. Ніби-то, що тут говорити), а думаю написати вже з неділі - може відпустить.
Чомусь усі друзі (ну перебільшую ясно) поділились на дві категорії - ті, хто проігнорував і не ходив голосувати, і ті, що самі балатувались і голосували за себе. Я пробував знайти чогось хорошого в обох категоріях, і наразі нічого в голову не прийшло.
Чомусь Рада проголосувала за 10 хвилин, а я простояв на своїй дільниці більше години. Годину я стояв у першій черзі, а потім ще трошки по двох інших. Добре, що я прийшов не сам, і з чергою пощастило по моїй вулиці, а от для старших сусідів моїх - це свято на цілий день. І ніби-то стільки вже голосуємо, а дільниці, таке відчуття, формує дядько, який із зав'язиними очима водить олівцем по мапі Львова.
Чомусь нас всіх знову обманули, але так як це тільки трішки , на місцевому рівні, так як взагалі нема за ким піти, так як і вибрати нема кого, так як зміни ми хочемо тільки на словах... то я собі просто тихенько дратуюсь.
Якщо Ви мені назвете будь-кого чи будь-яку партію, то я назву Вам причини, чому за них голосувати не слід. Але хіба це правильно?Варто прочитати:4 коментарі on "Вибрали, знову"

 1. Мар'яна Матківська on Ср, 3 Лис 2010 12:45 

  “Якщо Ви мені назвете будь-кого чи будь-яку партію, то я назву Вам причини, чому за них голосувати не слід.”
  Наприклад “Європейська партія”.
  За такою концепцією, якщо ні за кого не слід голосувати, тоді треба повністю замінити всіх на інших?
  І за якими критеріями оцінюється непридатність всіх і кожного?

 2. Олександр Чорний on Ср, 3 Лис 2010 15:08 

  Почну, мабуть, з основного. “Європейська партія” – це партія Катеринчука. За класифікацією Макса Вебера, при грубому застосуванні, ця партія відноситься до харизматичного типу, що далеко від розуміння верховенства права. Що ця партія означає без Катеринчука?
  Друге. Хто є виборцем цієї партії? Кого вона об’єднує? Що є вирішальним чинником об’єднання? Слово Європа, не може об’єднувати світоглядних ворогів – ліві і праві, відстоюючи т.зв. європейські цінності, не можуть стояти під прапором цієї партії.
  Третє. Лариса Йосипівна Федорів – це для мене авторитет. Але я цього далеко не можу сказати про Керницького та Бекетова, які на мою думку, ніколи не зможуть стати такими. Ну і, на кінець, сам Катеринчук не є лідером, що може бути рішучим, самостійним, чи хоча б переконливим.
  ПиСи: втім, сам я голосував за цю партію до обл.ради, оскільки не зміг вибрати чогось, на мою думку, кращого.

 3. Андрій Бандрівський on Ср, 3 Лис 2010 13:52 

  Частково правий, на жаль. І про Європейську партію, теж чутки не дуже добрі ходять.
  Але… хоча з партіями все дуже сумно, в різних списках були три знайомих прізвища людей, яких я знаю особисто, і за яких я зуб даю, що за них варто було б проголосувати, і що вони були б гідними представниками в будь-якій раді. Щкода, що вони були від різних партій, і що про них знало небагато людей. Ці вибори ми вже профукали – на наступних – як буду знати за кого варто голосувати – буду агітувати інших. Бо інакше видно цього болота не перегребеш.
  Ну і було б класно, щоб і ти, Сашко, не казав за кого голосувати не слід, бо це і “коню понятно”, а знаходив якусь інфо – за кого ж варто – бо ця інформація, нажаль, в народ, навіть в інфоормаційно просунуті ряди громадян, не доходить.

 4. Олександр Чорний on Ср, 3 Лис 2010 15:18 

  Андрій, у мене довго була думка, організувати якісь примітивні обговорення і запросити кандидатів, щоб мати змогу їх особисто розпитатись, побачити, які вони у дискусії, що можуть запропонувати і чи дійсно знають проблеми мої, твої, наші. Але це щодо мажоритарних.
  Я якщо говорити про партії – то тут складніше. Зазвичай у список замішують коней і людей разом, тобто “спонсорів” і реальних кандидатів, за яких “можна віддати зуб”. І, мабуть, найкращий спосіб – це просто визначитись, де ця пропорція більша на користь людей, а не коней.
  Якщо ти звернув увагу, я не перелічив, за кого не слід голосувати, я просто визначив своє: “голосувати нема за кого”. Я поки не можу запропонувати виходу. Збоку часто говорять, що треба оновити кандидатів – заборонити старим балатуватись, тощо. Але ж це не змінить систему, це її лиш колихне.
  На а поки що треба далі, по-трошки, формувати свідомість громадянського суспільства у кожному з нас.
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: