У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:03, 4 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Балет “Тодес” у Львові | Концерт

Балет “Тодес” у Львові | Концерт thumbnail

20.11.2010 (субота)
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Балет Алли Духової "Тодес" не потребує представлення. Його називають "Зірковою Імперією", неповторним, геніальним, керівника Аллу Духову - прекрасною Терпсихорою і Леді Досконалість.
Тодес - унікальний, як за талантом і натхненням, так за працелюбністю і професіоналізмом. 21 рік тому ставши фактично піонером шоу-балет зайняв при цьому свою "тодесівську" нішу настільки міцно, що оскаржувати його місце беззмістовно. "Тодес" в танц...і, як Алла Пугачова в пісні.
І в "Тодесі" є свої кумири, також добре відомі публіці, як і ті зірки з якими балет працюваа до того, як став самостійним гастрольним колективом. І перша серед рівних вона - Алла Духова. Балетмейстер, постановник, творець, ідейний і художній керівник "Тодеса". І це теж унікальний випадок, коли людина, що виходить на сцену лише в фіналі - зірка! Всі номери поставлені Аллою завжди пронизані особистим відношенням, почуттями, емоціями, де знайомі кожному життєві ситуації знаходять пластичне втілення, передаючи почуття мовою танцю.
Як сказала одного разу Алла Духова – «Про любов не говорять, про неї танцюють, і кожна love story може знайти втілення в танці...

Джерело: "От-от"Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: