У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:10, 4 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чорне золото – міф чи реальність

Чорне золото – міф чи реальність thumbnail

Коштовності завжди були чимось, що манить та притягує до себе. Зараз довкола є безліч ювелірних салонів, де можна знайти будь- які прикраси. Усі варіанти дорогоцінних каменів, металів; різноманіття форм та обрамлень, та й зрештою цін,- широки вибір на будь- який смак.
Здається можна знайти будь- що, але це не так. Нещодавно зіткнулася з цікавою проблемою – пошуками чорного золота у львівських ювелірних крамничках. Це геть не просте завдання, адже у більшості з них навіть не чули про існування такого коштовного металу.
Мені відомо, що це дуже рідкісний сплав, проте має ж він десь бути! Невже ніхто й ніколи не зустрічав його десь серед ювелірного різноманіття у Львові?? Чи можливо є спеціалізовані інтернет-ресурси, через які можна зробити замовлення чи бодай дізнатися де можна придбати це диво.

Довідкове:
Настільки нехарактерний для звичного сонячного відтінку золота колір виходить в основному трьома способами: сплав золота, кобальту і хрому з окисленням при високій температурі, покриття шаром аморфного вуглецю і, нарешті, найпопулярніша технологія - поверхню ювелірного виробу покривають шаром чорного родію або рутенію гальванічним методом, при цьому колір покриттів варіюється в діапазоні від сірого до чорного. ( за матеріалом http://style.rbc.ru; фото сайту http://brilaum.ru)Варто прочитати:2 коментарі on "Чорне золото – міф чи реальність"

  1. Олександр Чорний on Нд, 7 Лис 2010 22:39 

    Особисто я навіть не пам’ятаю чи чув коли-небудь про чорне золото… У моєму мозку перше, що з цим пов’язується – нафта.

    Якщо по справі, пропоную заглянути на біржу (чи щось у тому дусі) дорогоцінних металів на Саксаганського. Ще я зайшов на сайт Львівського державного ювелірного заводу – там пропонують тільки жовте і біле золото – але мабуть вони знають ринок і зможуть щось запропонувати… це ж їх робота.

  2. Тарас on Сб, 4 Гру 2010 01:23 

    Чорне золото не міф як і зелене, голубе чи рожеве, просто з чорного золота повністю виріб не роблять так як воно крихке, з нього роблять тільки накладки, тобто так як э виріб з жовтого золота а камынчики ставлять в біле так само і в чорне…
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: