У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:15, 4 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Скромна привабливість Об’їздної

Скромна привабливість Об’їздної thumbnail

Львів – дуже конкретне місто. В сенсі не насиченості конкретними пацанчіками, а, як місто з дуже конкретними межами. Днями мені довелося проїхатися об’їздною трасою і, мушу, зізнатися – отримав величезне естетичне задоволення. Це дуже гарне видовище – стіна висотних будинків на горизонті – десь там, де закінчуються зелені поля і починається небо. Я, чомусь, думав, що всі міста, і Львів в тому числі, зникають поступово – непомітно розчиняються в субурбаністичних пейзажах –дачні ділянки, приміські будиночки і т.д. Всі ці невиразні лабіринти зруйнованих дач та червоно черепичних котеджів, в принципі є – але, разом з тим, вони майже всюди чітко відокремлені від Львова. У мене з’явилася мрія – зняти документальний фільм про межі Львова. Просто взяти камеру і проїхатися Об’їздною. Зафіксувати на плівку масу нереальних, неземних, просто таки казкових картин. Білокам’яну стіну Сихова, космічно-міфологічну церкву в Зубрі, сюрреалістичні квадрати дачного кооператива «Веселка», толкінівські долини з горами Грибовичського сміттєзвалища, задимленого як Мордор, залісений індастріал Рясного. Ні, справді, це надзвичайно гарно.Варто прочитати:2 коментарі on "Скромна привабливість Об’їздної"

  1. Олександр Чорний on Нд, 7 Лис 2010 22:42 

    Нажаль, я не встані так написати про окружну. Мій досвід її спостерігання зводиться до 4 годин на тракторі з Рясного по окружній до Винників.

    Ех. 4 години типових для західної некарпатської України краєвидів.

  2. Андрій Бондаренко on Нд, 14 Лис 2010 03:33 

    вав! оце експірієнс! на тракторі з рясного до винників!!!! це майже як в лінча в “Простій історії”!
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: