У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:15, 5 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч із Тимофієм Гаврилівим | Культурний захід

Зустріч із Тимофієм Гаврилівим | Культурний захід thumbnail

08.11.2010 (понеділок)
11.00

Книгарня «Є»,
просп. Свободи, 7.

Книгарня “Є” та видавництво “Кальварія” запрошують Вас на зустріч із Тимофієм Гаврилівим з нагоди появи його книжки “Чарівний світ. Тепер”, який відбудеться 8 листопада.
Ведучий — Віктор Неборак.

«Чарівний світ. Тепер» — перша частина нового роману Тимофія Гавриліва, який концептуально продовжує попередній твір «Де твій дім, Одіссею?», що 2009 року став першою книжкою українського автора, яка з’явилася в реномованому швейцарському видавництві Ammann Verlag, викликавши значний резонанс.
Це пригодницько-філософська історія про нашого сучасника – волоцюгу, який міг би бути нігілістом, якби не його любов і здатність розчулюватися буденними речами, що їх ми зазвичай не помічаємо. Під тиском обставин герой твору чинить крадіжку, проте не може насолодитися її плодом. Так починається історія, що складається з фантасмагоричних ситуацій на межі між дійсністю і галюцинацією, в якій сповідь пластикової пляшки має таке саме право на чинність, як і химерна країна рабства та її названі хробадянами громадяни. Мріючи про власну кіностудію зі щоденною кулінарною програмою «Ножем із бомжем», герой харчується зі смітників у буквальному і переносному розумінні – хіба не перетворилася сьогодні на великий смітник культура з її традицією? Після низки пригод він разом із ситуативними приятелями потрапляє на ночівлю у невідоме приміщення, яке обігріває стільцями й паперами. За цим заняттям герой натрапляє на фатальну папку... «Чарівний світ. Тепер» формує інтригу, якій присвячені обидві наступні частини роману, «Чарівний світ. Тоді» та «Чарівний світ. Між тоді і тепер».
«Яка національна література не хотіла б мати такого героя?» (Ігор Бондар-Терещенко, «Україна молода»).
«Драматургійно-гармонійно продумана композиція, фантастична мова, якою розгортається історія, творять у Гавриліва чудову метафору сьогоднішнього часу» (Анна Вільгельм, sandammeer).

Сайт книгарні "Є": http://book-ye.com.ua
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: