У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 5 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч із Ларисою Масенко | Культурний захід

Зустріч із Ларисою Масенко | Культурний захід thumbnail

09.11.2010 (вівторок)
18.00

Книгарня «Є»,
просп. Свободи, 7.

Книгарня “Є” запрошує Вас на зустріч із найавторитетнішим соціолінгвістом України ЛАРИСОЮ МАСЕНКО на тему “(У)мовна (У)країна: мова, культура, ідентичність у контексті нинішніх політичних реалій”, яка відбудеться 9 листопада.
Відсутність солідарності, українське самоїдство — це причини вічних поразок чи наслідок бездержавності? Чи існує вихід із замкненого кола?
Не «завдяки», а «попри все»: чому все добре, що відбувалось у нашій культурі в роки незалежності, не мало жодної підтримки не лише влади, а й суспільства?
Відсутність гуманітарної політики — це і є політика чи недогляд влади?
Що далі?
Лариса Терентіївна Масенко — відомий мовознавець, соціолінгвіст, досліджує мовну ситуацію в Україні, експерт Центру ім. В. Липинського, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, автор книжок “Мова і суспільство: Постколоніальний вимір”, “Мова і політика”, “(У)мовна (У)країна”, “Нариси з соціолінгвістики” та ін.

Вхід вільний.
Сайт книгарні “Є”: http://book-ye.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: