У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:00, 17 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Святкування ювілею н.а. України Б. Козака | Культурний захід

Святкування ювілею н.а. України Б. Козака | Культурний захід thumbnail

28.11.2010 (неділя)

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

28 листопада 2010 року Заньківчани святкуватимуть ювілей н. а. України, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Богдана Козака. Подія ця неоднозначна і значуща не тільки для театральної сфери, але й для наукової. Він – неймовірний актор та чудовий педагог. Людина, яка зробила значний внесок у розвиток культури Львівщини і Західного регіону зокрема. Кожний його крок, кожне слово – це історія, подія. Тому Богдан Миколайович Козак – один з найяскравіших представників Львівської театральної школи. Він, як ніхто інший, знає, що таке бути львів’янином, адже його майстерність розвивалась у атмосфері старовинного міста, яке живе своїми легендами, міфами, піснями та забобонами.
У ювілейний вечір народний артист України вийде на сцену у ролі Абеля Знорко у виставі «Загадкові варіації» Е.-Е. Шмітта. Цю п’єсу було написано відомим сучасним письменником, драматургом та сценаристом Еріком-Емануелем Шміттом, який, окрім великої кількості нагород та схвальних відгуків поважних критиків, є доступним кожному, хто прагне знайти відповіді на знайомі запитання і не втратити оригінальності та індивідуальності. На своєму офіційному сайті пан Ерік-Еммануель про «Загадкові варіації» сказав наступне: «Мої герої говорять багато, але вони дуже рідко говорять правду. В іншому випадку не було б гри на публіку. Як тільки вони б починали говорити істину, життя стало б це заперечувати її. В іншому випадку, я б не зміг показати, віднайти гри одного перед іншим, щоб відкрити всю правду… Люди по-різному реагують на шлях вирішення цієї історії кохання. Але саме такою була моя мета».
На Заньківчанській сцені осіннього вечора ми відкриємо таємницю і дамо відповідь на запитання: Кого ми кохаємо, коли ми кохаємо? Чи ми коли-небудь знали про те, хто є насправді коханим? Чи не «сотворили собі Бога», не поставили його на п’єдестал і не приносимо йому у жертву власні серця?
Любов, кохання - це таємниця і причина того, чому одна людина має безлічі облич.

28 листопада запрошуємо Вас на заплановані заходи до святкування ювілею, а саме:
Ця інформація призначена для журналістів, критиків та працівників у сфері зв’язків з громадськістю (PR).

14:00 у приміщенні театру відбудеться прес-конференція та презентація книги ювіляра;
17:00
відбудеться Бенефіс Богдана Козака у ролі Абеля Знорко у виставі «Загадкові варіації» Е. Е. Шмітта;
18:45 урочисті вітання іменинника.

З питань акредитації звертатись за тел. 096 132 85 75 (Олеся Галканова)

Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М. Заньковецької

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: