У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:25, 23 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Їж, молись, кохай” – шлях до себе

“Їж, молись, кохай” –  шлях до себе thumbnail

Фільм нещодавно закінчив свій шлях на екранах кінотеатрів. Потрапити на сеанси якось невдалося, тому переглянула своїми силами. І ось вони враження ( коротенько).
Справжня історія пошуку внутрішньої рівноваги, шляху у своєму власному внутрішньому світі, пошуку себе. Спокійна, як плин часу та емоційно насичена історія шляху до себе – так  мабуть можна характеризувати цей фільм.
Відчуття тяжкості в душі, не розуміння та відчуття, що все не так, як має бути, - усе це не дає спокою та не дозволяє жити. Десь всередині розпадається на цеглинки світ під назвою «Я».
Можна просто робити вигляд, що цього немає і жити так, до поки воно не згубить життя, або ж…
Сміливість покинути усе, аби зрозуміти саму себе, перейти шляхами розуміння та усвідомлення. Побачити нове та відпустити старе, пробачити та навчитися відчувати, забути про страх, народитися знову.
Красива історія з гарним змістом, влучна і свідома.. по-філософськи задумлива і щаслива. Пошуки абсолютно виправдовують знайдене. Відбудований світ. Чисті думки. Розуміння себе.
Сюжет описувати немає змісту, краще побачити.
Хороше кіно для спокійного вечірнього перегляду, але пам'ятайте - у кожного свої смаки 😉Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: