У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:57, 25 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Драбина-2010» | Фестиваль

«Драбина-2010» | Фестиваль thumbnail

25.11 - 28.11.2010

Всі акції фестивалю відбуватимуться у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3), Духовному театрі «Воскресіння» (пл. ген. Григоренка, 5), Муніципальному театрі (вул. Городоцька, 36), Центрі міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6), МО «Дзиґа» (вул.Вірменська, 35), книгарні «Є» (просп. Свободи, 6).

«Драбина-2010» – це фестиваль-розмова, фестиваль-дискусія, який прагне сформувати широкий простір для спілкування про сучасний театр.
theatre festival drabyna, театральний фестиваль драбина 2010Участь у цьогорічній «Драбині» братимуть близько 30 театрів, драматургів, режисерів і критиків з усієї України, а також Польщі, Білорусі, Росії, Литви, Німеччини та Лівії. Різні з точки зору режисури, форм сценічного самовираження, використання нових технологій і класичних підходів, театри-учасники «Драбини» продемонструють своє унікальне бачення сучасного світу і мистецтва протягом чотирьох фестивальних днів.
Спеціальними гостями на цьогорічному фестивалі будуть добре знані театри, які творять обличчя сучасного українського і польського театру. Це польський театр «Zielony Wiatrak» (Гданськ) з авторською постановкою «Хмародери», театр «Вільна сцена» (Київ) з постановкою за п’єсою сучасного французького драматурга Бернара-Марі Кольтеса «Роберто Зукко», Творча майстерня «Театр у кошику» (Львів) зі своєю відомою моновиставою «Річард після Річарда» та театр «Нова сцена» (Харків) з виставою за п’єсою резонансного російського драматурга Юрія Клавдієва «Ходімо, нас чекає машина».
Особливим гостем «Драбини» стане добре відомий німецький драматург Мартін Гекманнс. Він проведе два майстер-класи для молодих українських режисерів та драматургів. Глядачі матимуть змогу поспілкуватися з драматургом під час творчої зустрічі і почути його п’єсу «Коли у світ з’являється людина», спеціально для фестивалю перекладену на українську мову Христиною Назаркевич.
Приїзд Мартіна Гекманса є частиною проекту «Сучасна німецькомовна драматургія» реалізованого спільно з Гете-Інститутом в Україні. У рамках проекту прозвучать також читання нових німецьких та швейцарських п’єс.
Окрім того, на відвідувачів «Драбини» чекають: презентація найбільшого всеукраїнського театрального порталу-мережі «atheatre.com.ua – український театральний простір», читання п’єс Самюеля Бекета (переклади Л. Грицюка), творча зустріч і презентація книги «Форми» українсько-німецького драматурга Павла Ар’є, круглий стіл «Відчувати і розуміти. Що таке сучасна українська театральна критика?», VI Театралізовані літературні читання «Пожежна Драбина: fashion-вірш», проект «Захід» – виступи львівських та івано-франківських аматорських театрів із обговоренням.

Прес-служба фестивалю

Джерело інформації  www.drabyna.lviv.ua

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: