У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:32, 29 листопадаа, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шведська любов | Кіно

Шведська любов | Кіно thumbnail

02.12.2010 (четвер)
19.00

Львівський палац мистецтв

Найкращі короткометражні фільми Стокгольмського міжнародного кінофестивалю.
Стокгольмський міжнародний кінофестиваль і Wiz-Art представляють найкращі шведські короткометражні фільми 2008-2009 років.
Стокгольмський кінофестиваль існує 20 років і відбувається в другій половині листопада, щороку представляючи широку панораму нових повнометражних і короткометражних фільмів. Вже традиційним у Швеції є конкурс під назвою “1 кілометр”. Молоді режисери можуть подавати заявки на зйомки своїх перших фільмів, найкращі ідеї отримують фінансову підтримку Стокгольмського кінофестивалю та його спонсорів у розмірі 100 тисяч шведських крон та можливість показати свій фільм на найбільшому шведському кінофестивалі.
Глядачі двох українських міст вперше побачать 6 фільмів молодих шведських режисерів з проекту “1 кілометр”.
Чуттєве кіно про вільні стосунки, ніжну дружбу, приховані таємниці та пошук справжнього кохання - все це в ексклюзивному показі "Шведська Любов"!

Програма вечора:

ДІЛИТИ ВСІХ 15’ – Аманда Кернелл (2009)
Емелі, велика любов Оскара, знайшла нового коханця. Відколи Оскар та Емелі у відкритих відносинах, вона прагне бути з обома чоловіками. Оскар теж заохочує її до цього, бажаючи Емелі всього, що зробить її щасливою. Але яка роль залишається для Оскара в житті Емелі?

ЛОНДОН ТРАНСФЕР 21’ – Рузбе Бехтаджі (2008)
Сем робить пересадку між двома аеропортами під час зупинки в Лондоні, маючи з собою велику валізу з поламаною ручкою. Очікуючи на свій автобус до центру міста, він блукає по терміналу в пошуках туалету. Під час цієї нічної одіссеї незабаром стає очевидно, що довіру знайти важко, а речі рідко є тим, чим здаються на перший погляд.

ТИ МАЛЮЄШ ПОТВОРНО 6’ – Віктор Данелл (2009)
«Ти малюєш потворно», сказав його однокласник, не знаючи, що це будуть його останні слова!

Я ГЕЙ 15’ – Ніколас Коловос (2008)
Алекс, швед грецького походження, вирішив відкрити свою велику таємницю, що він гей. Сказати своїй родині для нього катастрофічно. Принаймні, він думає, що це буде для нього згубно, а тим часом вагається, вирішуючи казати їм правду чи ні.

MAY FLY 14’ – Петтер Рінґбом (2009)
Фільм про відносини між двома незнайомцями, які зустрілись за дивних обставин. Джиммі та незнайомка без імені проводять день, подорожуючи по Оукленду та Сан Франциско. Їх спільне прагнення до змін зводить їх разом, але тоді як Джиммі шукає стосунків, дівчина більш зацікавлена у втечі.

ВСЕ ЦЕ ПОЕЗІЯ, ЛЮБА 15’ – Віктор Данелл (2008)
Елмін - дуже тихий хлопчик, який живе в дуже гучному місті. Одного дня він зустрічає дівчину, яка є повною протилежністю його. Незважаючи на це, Елмін повністю захоплюється нею і між ними починає виникати щось схоже на дружбу.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: