У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:11, 3 грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект-марафон «Від Романа до Йордана» або «Мистецький Рамадан»

Проект-марафон «Від Романа до Йордана» або «Мистецький Рамадан» thumbnail

01.12.2010 - 20.01.2011

1 грудня у Львові розпочався проект-марафон «Від Романа до Йордана»
або «Мистецький Рамадан», оголошений молодими митцями, які взяли ініціативу організувати та презентувати львів'янам і гостям міста авторські подарунки. Девіз свята - «У Миколаєві пакунки - мистецькі подарунки!»
Львівські художники оголошують «Мистецький Рамадан» Проект проходить за підтримки мистецького об'єднання «Дзиґа».
Мета проекту полягає в тому, щоб твори художників стали доступні кожному. Митці обрали невеликий формат робіт, вибрали актуальні теми та випрацювали технологічні прийоми. Кожен художник вклав у свої роботи власні стиль та манеру, а також відчуття і бачення Різдва та Різдвяних Свят.
Остап Лозинський та Уляна Нищук-Борисяк презентують ікону на склі, Ольга Кравченко - сучасну ікону на дереві та на полотні, Ольга Пильник - кераміку, Ярослава Ткачук - текстиль, Євгенія Рябчун та Роман Зілінко - іграшку, Маряна Квятковська - витинанку... До проекту долучились ще багато інших митців.
Мистецкі подарунки можна буде знайти: із 1 грудня 2010 по 10 січня 2011 у кав'ярні «Світ кави» (пл. Катедральна, 6), із 6 грудня по 20 січня у кав'ярні «Старі Мури» (вул. Сербська, 5), галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35), а із 12 грудня по 10 січня - на різдвяному ярмарку на пл. Ринок.
із 15 грудня по 19 січня у «Мистецький Рамадан» проходитиме із колядою від гурту «SchockolaD», який презентуватиме альбому джазових колядок та щедрівок «Щедрий Вечір з Добрим Джазом».
10% коштів із продажу творів митці передадуть у Мальтійську службу для потреб сиротинців.
Окрім того, в рамках проекту будуть відбуватись майстер-класи для дітей із сиротинців та всіх бажаючих з мистецтва ткацтва, витинанки, іконопису на склі, які будуть відбуватись щосуботи, з 11 грудня 2010 р. по 15 січня 2011 р. Майстер-класи триватимуть від 12.00 до 15.00 у галереї Марійського товариства (вул. Руська, 10).
У Миколаєві пакунки - мистецькі подарунки!

АфішаВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: