У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:11, 3 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект-марафон «Від Романа до Йордана» або «Мистецький Рамадан»

Проект-марафон «Від Романа до Йордана» або «Мистецький Рамадан» thumbnail

01.12.2010 - 20.01.2011

1 грудня у Львові розпочався проект-марафон «Від Романа до Йордана»
або «Мистецький Рамадан», оголошений молодими митцями, які взяли ініціативу організувати та презентувати львів'янам і гостям міста авторські подарунки. Девіз свята - «У Миколаєві пакунки - мистецькі подарунки!»
Львівські художники оголошують «Мистецький Рамадан» Проект проходить за підтримки мистецького об'єднання «Дзиґа».
Мета проекту полягає в тому, щоб твори художників стали доступні кожному. Митці обрали невеликий формат робіт, вибрали актуальні теми та випрацювали технологічні прийоми. Кожен художник вклав у свої роботи власні стиль та манеру, а також відчуття і бачення Різдва та Різдвяних Свят.
Остап Лозинський та Уляна Нищук-Борисяк презентують ікону на склі, Ольга Кравченко - сучасну ікону на дереві та на полотні, Ольга Пильник - кераміку, Ярослава Ткачук - текстиль, Євгенія Рябчун та Роман Зілінко - іграшку, Маряна Квятковська - витинанку... До проекту долучились ще багато інших митців.
Мистецкі подарунки можна буде знайти: із 1 грудня 2010 по 10 січня 2011 у кав'ярні «Світ кави» (пл. Катедральна, 6), із 6 грудня по 20 січня у кав'ярні «Старі Мури» (вул. Сербська, 5), галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35), а із 12 грудня по 10 січня - на різдвяному ярмарку на пл. Ринок.
із 15 грудня по 19 січня у «Мистецький Рамадан» проходитиме із колядою від гурту «SchockolaD», який презентуватиме альбому джазових колядок та щедрівок «Щедрий Вечір з Добрим Джазом».
10% коштів із продажу творів митці передадуть у Мальтійську службу для потреб сиротинців.
Окрім того, в рамках проекту будуть відбуватись майстер-класи для дітей із сиротинців та всіх бажаючих з мистецтва ткацтва, витинанки, іконопису на склі, які будуть відбуватись щосуботи, з 11 грудня 2010 р. по 15 січня 2011 р. Майстер-класи триватимуть від 12.00 до 15.00 у галереї Марійського товариства (вул. Руська, 10).
У Миколаєві пакунки - мистецькі подарунки!

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: