У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:50, 6 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект “І%де%Я%”

Проект “І%де%Я%” thumbnail

.Хтось з відомих сказав, що найбільшею дурницею у житті є пошуи сенсу життя. Але, певно, немає такої людської особи, котра б хоч раз не замислювалась над питанням «Навіщо я живу? Для чого існую?» Виникнення подібного запитання позначає завершення певного етапу у житті людини, коли приходить час зупинитись,замислитися, помріяти, задати собі ще й інші запитання. До прикладу «Що ж далі?» чи будь яке інше. Поява таких запитань не завжди говорить про те, що людина незадоволена життям; усе це суто індивідуальне. Період цей настає іноді неочікувано, а інколи пошуки та розуміння власного «Я» , альтерего тривають усе життя. Але людина завжди має вибір, вибір самостійно відповісти , перш за все самому собі, на запитання : «І ДЕ Я ?» Саме його і ставимо ми .
Ми різні. Розуміємо та сприймаємо цей світ по-різному, тому у розумінні значення та суті кожної з кімнат в нас є певні розбіжності, які ми навіть не пробували долати. Ми розуміємо, що кожен з вас побачить і розтлумачить стан кожного з параграфів нашого життя по-своєму і це буде те, чого ми намагалися досягнути! Поставити запитання! А відповідати на нього чи ні? Як на нього відповідати? Це ваша ІДЕЯ.
група "Поверх",автори: Александрова Анастасія, Чубак Наталія, Шенгера Олександра, Якимова-Здіорук Олена, куратор: Бесага Мар ян. Створена у березні 2010р. Проект "І%де%Я%" - дебютний. Діяльність групи:а мету ставимо перед собою за допомогою різноманітних мистецьких засобів (живопис, інсталяції) задавати запитання, не даючи на них відповіді. Саме інсталяція "І%де%Я%" є зматеріалізованим першим,але не останнім, запитанням.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: