У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:25, 9 грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“На стику мистецтв”: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара

“На стику мистецтв”: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара thumbnail

22.12.2010р., середа, 18:30

Кав’ярня-галерея “Штука”

2-га зустріч із серії «На стику мистецтв» відбудеться 22 грудня 2010 року о 18:30 у кав’ярні-галереї «Штука»: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара. Модератор – Альбіна Позднякова.

Під гаслом «На стику мистецтв» у кав’ярні-галереї «Штука» проводиться серія зустрічей із письменниками та різноманітними митцями. Це розмови про літературу з нелітераторами і дискусії про можливість виходу літературних текстів у візуальну або музичну царину, про перетікання одного виду мистецтва в інше.

На другій такій зустрічі ви зможете ближче познайомитись із поеткою Любов’ю Якимчук і джазовим музикантом Марком Токарем. Вони – подружжя, а також творчий дует. За плечима у них спільний проект аудіопоезії «Жінка, дим та небезпечні предмети», у якому поезія Люби Якимчук тісно переплетена зі звуками контрабаса Марка Токара. Тож будемо говорити про літературу і музику, а також про те, як дві творчі особистості уживаються разом і чия творчість більше впливає на виховання їхнього сина.

Любов Якимчук

Поетка, журналіст. Народилася 1985 року на Луганщині, досить довгий час мешкала в Луганську. З 2003 року належить до Літературного угруповання «СТАН». 2010 – стипендіатка програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».

Перша книга “ , як МОДА” (Львів, 2009) відзначена дипломом І ступеня Літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2008) та після виходу отримала Літературну премію НСПУ ім. Василя Симоненка (2010). Є лауреатом низки літературних конкурсів, серед яких: «Ноосфера» (2008), «Смолоскип» (2008), «Молоде вино» (2007). Лауреат Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» (за трагедію «Міміка», 2010).

Співавторка проекту відеопоезії, а також учасниця проекту аудіопоезії «Жінка, дим та небезпечні предмети» разом з контрабасистом  Марком Токарем. Тексти перекладені на польську, іврит та французьку мови.

Любовь Якимчук очень любила женские зимние куртки фото которых вы сможете найти по этой ссылке. У нее был большой гардероб, где на каждый сезон было подготовлено несколько вариантов модных женских курток. Модели на любой случай жызни.

Марк Токар

Джазовий музикант. У шкільний та студентський період професійно займався бальними танцями, пізніше освоїв класичну гітару. Контрабасом займається з 2000 року. 2002-2004 регулярно брав участь у літніх джазових школах у Кракові під керівництвом Майкла Паркінсона (США). У 2006 році в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» навчався в Музичній академії імені Кароля Шимановського в Катовіцах (клас професора Jacka Niedzeli). 2005-2006 — арт-директор Міжнародного фестивалю «Jazz Bez». Перший альбом Yatoku (з Юрієм Яремчуком та Клаусом Кугелем) був виданий лейблом Not Two 2006 року. Починаючи з 2007 він є учасником відомого «Ken Vandermark Resonance Project», окрім того бере участь у таких міжнародних проектах, як «Undivided», «Five Spot», «Four», «Varpaj», «Yatoku». Є лідером інтернаціональних проектів: «Leo'm'art», «Mark Tokar Quintet» та «Avtokar». Грає в Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці.

Довідка

Координатор проекту: +38 (063) 6857014.

Кав’ярня-галерея «ШТУКА»

Адреса: м. Львів, вул. Котлярська,  8 (бічна вул. Шпитальної)

Тел.: (093) 572 8 222, (097) 586 81 95Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Акція проти корупції Акція проти корупції
Кожного дня ми можемо спостерігати несправедливість навколо. Люди роблять різні речі, аби ...
Ремонт карданного валаРемонт карданного вала
Ремонт карданного вала на практике Среди элементов, которые входят в трансмиссию любого з...
Ремонт машин недорогоРемонт машин недорого
Каждый день в мире ломаются машины. Из-за этого можно попасть в аварию или кому-то навреди...

Сьогодні

Ремонт машин недорогоРемонт машин недорого
Каждый день в мире ломаются машины. Из-за этого можно попасть в аварию или кому-то навреди...
Ремонт карданного валаРемонт карданного вала
Ремонт карданного вала на практике Среди элементов, которые входят в трансмиссию любого з...
Акція проти корупції Акція проти корупції
Кожного дня ми можемо спостерігати несправедливість навколо. Люди роблять різні речі, аби ...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: