У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:25, 9 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“На стику мистецтв”: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара

“На стику мистецтв”: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара thumbnail

22.12.2010р., середа, 18:30

Кав’ярня-галерея “Штука”

2-га зустріч із серії «На стику мистецтв» відбудеться 22 грудня 2010 року о 18:30 у кав’ярні-галереї «Штука»: тандем поетки Любові Якимчук та музиканта Марка Токара. Модератор – Альбіна Позднякова.

Під гаслом «На стику мистецтв» у кав’ярні-галереї «Штука» проводиться серія зустрічей із письменниками та різноманітними митцями. Це розмови про літературу з нелітераторами і дискусії про можливість виходу літературних текстів у візуальну або музичну царину, про перетікання одного виду мистецтва в інше.

На другій такій зустрічі ви зможете ближче познайомитись із поеткою Любов’ю Якимчук і джазовим музикантом Марком Токарем. Вони – подружжя, а також творчий дует. За плечима у них спільний проект аудіопоезії «Жінка, дим та небезпечні предмети», у якому поезія Люби Якимчук тісно переплетена зі звуками контрабаса Марка Токара. Тож будемо говорити про літературу і музику, а також про те, як дві творчі особистості уживаються разом і чия творчість більше впливає на виховання їхнього сина.

Любов Якимчук

Поетка, журналіст. Народилася 1985 року на Луганщині, досить довгий час мешкала в Луганську. З 2003 року належить до Літературного угруповання «СТАН». 2010 – стипендіатка програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».

Перша книга “ , як МОДА” (Львів, 2009) відзначена дипломом І ступеня Літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2008) та після виходу отримала Літературну премію НСПУ ім. Василя Симоненка (2010). Є лауреатом низки літературних конкурсів, серед яких: «Ноосфера» (2008), «Смолоскип» (2008), «Молоде вино» (2007). Лауреат Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» (за трагедію «Міміка», 2010).

Співавторка проекту відеопоезії, а також учасниця проекту аудіопоезії «Жінка, дим та небезпечні предмети» разом з контрабасистом  Марком Токарем. Тексти перекладені на польську, іврит та французьку мови.

Любовь Якимчук очень любила женские зимние куртки фото которых вы сможете найти по этой ссылке. У нее был большой гардероб, где на каждый сезон было подготовлено несколько вариантов модных женских курток. Модели на любой случай жызни.

Марк Токар

Джазовий музикант. У шкільний та студентський період професійно займався бальними танцями, пізніше освоїв класичну гітару. Контрабасом займається з 2000 року. 2002-2004 регулярно брав участь у літніх джазових школах у Кракові під керівництвом Майкла Паркінсона (США). У 2006 році в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» навчався в Музичній академії імені Кароля Шимановського в Катовіцах (клас професора Jacka Niedzeli). 2005-2006 — арт-директор Міжнародного фестивалю «Jazz Bez». Перший альбом Yatoku (з Юрієм Яремчуком та Клаусом Кугелем) був виданий лейблом Not Two 2006 року. Починаючи з 2007 він є учасником відомого «Ken Vandermark Resonance Project», окрім того бере участь у таких міжнародних проектах, як «Undivided», «Five Spot», «Four», «Varpaj», «Yatoku». Є лідером інтернаціональних проектів: «Leo'm'art», «Mark Tokar Quintet» та «Avtokar». Грає в Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці.

Довідка

Координатор проекту: +38 (063) 6857014.

Кав’ярня-галерея «ШТУКА»

Адреса: м. Львів, вул. Котлярська,  8 (бічна вул. Шпитальної)

Тел.: (093) 572 8 222, (097) 586 81 95Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: