У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:30, 13 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ryan Socash у Львові відкриє фотовиставку та дасть концерт

Ryan Socash у Львові відкриє фотовиставку та дасть концерт thumbnail

17.12.2010 (п'ятниця)
Відкриття фотовиставки - 17 год.
Початок концерту - 19 год.

Галерея “Дзиґа”

У п'ятницю 17 грудня відомий американський музикант Раян Сокаш (Ryan Socash) приїде до Львова щоб відкрити свою фотовиставку у арт-каварні "Квартира 35" та презентувати власну музику на безкоштовному концерті.
Вхід вільний !

Раяна Сокаша львівська публіка може пам'ятати як лідера гурту "Let Me Introduce You To The End", який закривав цьогорічний фестиваль "Fort.Missia".
На концерті гратиме також польський гітарист Wojtek Szupelak. Концерт гратиметься акустично у супроводі відеоряду.
Тільки для української публіки Раян Сокаш виставив свою музику для безкоштовного завантаження на сторінці  раянсокаш.com

Листи Раяна Сокаша для української публіки:

Лист 1 - Чому ця музика безкоштовна

Мої спроби влится в американське суспільство завжди розуміли неправильно. Як для особистоті, як для артиста, будь-які спроби контактування з людьми були марними. Причина в тому, що розвинені країни, такі, як моя, стали цілком штучними. Американці, в тому числі і я, були змушені через співробітництво сприймати комерційні продукти як реальність і необхідними для життя. Ми були жорстоко зіпсовані помилковими уявленнями про багатвство, славу і егоцентричне процвітання, які стали причиною суспільства егоїстичних, сповнених ненависті людей, які не розуміють, що чогось бракує. Впливові артисти нічого не тямлять у змістовній творчості, проте знають все про маніпулювання, клеймування і гроші. Ті ж люди могли б з таким самим успіхом продавати машини чи фаст-фуд. Як один із тих, хто намагається надати якось значення мистецтву, я не можу більше підтримувати відносини з такими людьми. Я вірю, що музика важить більше, ніж гроші.
Зізнаюся, були часи у моєму житті, коли я вірив в оманливі перспективи основних течій, я хотів бути частиною всього того. З плином часу дещо ставало неясним: я помітив, як мої колишні комерційні кумири приймають жахливі антиартистичні рішення (Smashing Pumpkins, співпраця Кріса Мартіна і Jay-Z, пивний фестиваль Heineken від Sigur R?s тощо), і всі їм вибачають, стверджуючи, що їхні дії були необхідними, щоб заробити на життя. Уявіть гіпотетичну ситуацію: парафіяльний священик прославляє Сатану декілька разів на рік, що заповнити тацю з пожертвами. Не вірю, що люди це сприйняли б. Тоді чому ми пробачаємо артистам таку ж поведінку? Музика для мене така ж важлива, як релігія для багатьох інших; це моє вище покликання, і я чекаю того ж від моїх ровесників у музичній індустрії.
На додачу, я помітив, що наші аудиторії у великих містах майже глузували з нас за те, що ми не являємось частиною крутого комерційного світу. Виправдання, які вони давали мені на захист поверхневості їхніх міст, були завжди безсоромно однаковими: «Знаєте, ваш гурт чудовий, але всі зірки приїжджають сюди. Невже ви очікуєте, що люди сприйматимуть вас серйозно?». Хіба нам так промили мізки , що нас не хвилює ніщо справжнє? Що нас не турбують дійсно особиста думка людини? У той же час наші слухачі у таких містах, як Краків, Львів, Тусон чи Філадельфія – менші міста, які завжди ігнорують великі зірки – були культурними, шанобливими і надзвичайно чутливими. Я відчув, що люди у тих місцях справді менше піклуються про новинки великих міст. Я не хочу сказати, що немає людей з великих міст, які бачать все ясно, але швидше за все, якщо ви з великого міста і читаєте це, то ви – виняток, і я вам вдячний.
Я більше не віддаватиму свою енергію людям, що живуть одним днем, у яких є свої великі зірки і гроші. На жаль, я думаю, що для них вже занадто пізно, і я сподіваюся, що принаймні їхні діти знайдуть щось щире в житті.
Мені цікаво спілкуватися з реальними людьми, у яких є справжні емоції в душі. Я не підтримую нашу культурну заклопотаність грошима. Єдина справжня нагорода для мене, як для артиста, - це те, щоб моя робота була потрібною на будь-якому рівні, нагорода, яку я вдячний був отримати. Я також вдячний, що живу у частині світу, достатньо відкритій, щоб вловити цю думку. Моє життя у Польщі і мій досвід в Україні змінили все на краще. Я став оптимістичним.
Хочу бути до крайнощів ясним: Я СТВОРЮЮ МУЗИКУ ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДАТИ ЩОСЬ ЗМІСТОВНЕ ІНШИМ. Тож більше ніяких перешкод, від сьогодні і надалі моя музика буде доступною для вільного скачування, так що кожен, хто знайде у ній сенс, буде мати таку можливість. Мені не треба ваших грошей; мені не треба ваших похвал; я хочу, що щоб ви знали музику Let Me Introduce You To The End і розділяли її з усіма, хто міг би бути зворушений. Будь ласка, завантажте цей запис і передайте його всім, хто міг би зрозуміти. Це все, чого я прошу.

2.Лист до жителів України

Дорогий український слухачу...
Шість років тому я деякий час жив ізольовано у пустелі Арізони. Я був закоханий у краєвид і відчайдушно намагався вхопити сутність влади гір у фотографії, але це мені завжди не вдавалося. У мене було повне порозуміння і зв’язок з тим місцем, але з якихось причин я ніколи не міг вкласти це у фотографії. У певний момент я зрозумів – деяка краса занадто велика і сповнена слави, щоб її охопити. Я опустив фотокамеру, розплющив очі і впустив цю славу у себе.
Коли я вперше відвідав Україну у 2007 році, у мене було таке відчуття. Я виявив таємничість в очах людей. У найзухваліших мріях я б ніколи не подумав, що я можу принести свою музику сюди, проте щось глибоко всередині мене хотіло бути частиною вашої країни.
Три роки потому якимось дивом я сидів на сцені на Площі Ринок у Львові, потім був фестиваль «Форт-Місія», і цей досвід викликав у мене благоговіння. Я не збираюся охопити це все, як і пустелю, просто хочу отримати досвід і стати його частиною настільки, наскільки зможу.

Дякую всім вам за підтримку!
З любов’ю з Кракова
Раян СокашВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: