У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:37, 14 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотосеанс з Олегом Введенським

Фотосеанс з Олегом Введенським thumbnail

15.12.2010 (середа)
19.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

Це був дуже важливий не тільки для фотографії, але і для всієї майбутньої історії час, коли фотографія виростала з коротеньких штанців наслідування традиційних мистецтв. Це був час розробки оригінальної мови фотографії, абсолютно відмінної від всього існуючого в образотворчому мистецтві до того, мови яка в майже незмінному вигляді зберігалася і дотепер.
В середу 15 грудня о 19.00 в клубі «5х5» наш постійний автор Олег Віталійович Введенський представить документальній фільм «Епоха 1920-30-х років. Фотографія: Документ – Пропаганда – Мистецтво». Героями цієї серії великого документального проекту під назвою «Дух фотографії»стали Август Задер, Олександр Радченко, Ежен Атже, Ман Рей, Біл Брандт та інші видатні фотографи міжвоєнного періоду.
В другій частині вечора ми обговоримо наш майбутній проект  «Фотобарахолка» та анонсуємо авторський курс рукотворної бром-срібної фотографії відомого українського фотографа Івана Чернічкіна.Запрошуються всі шанувальники чорно-білої та всякої іншої фотографії!!!

Вхід вільний і бажаний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: