У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:44, 16 Грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Авторська лялька Ірини Шаніної

Авторська лялька Ірини Шаніної thumbnail

17.12.2010 – 17.01.2011

Музей етнографії та художнього промислу
ІН НАН України, Львів, пр. Свободи, 15)

17 грудня, у п’ятницю, о 16.00 запрошуємо в Музей етнографії та художнього промислу на відкриття виставки авторської ляльки Ірини Шаніної (м. Стамбул). Виставка невипадково розпочинається напередодні дня Св. Миколая і триватиме впродовж Різдвяних та Новорічних свя.  Адже у кожного з дитинства ці свята асоціюються із очікуванням дива і відчуттям казки. Презентована колекція авторської ляльки – це передовсім дивовижна навколосвітня мандрівка й водночас заглиблення у казковий світ самих ляльок.
Художниця Ірина Шаніна народилася в Одесі. Там же здобула мистецьку освіту, досягла перших творчих успіхів. Як художник-живописець брала участь у низці вернісажів, з них – дві персональні виставки. Нині живе й працює в Стамбулі. Віднедавна захопилась мистецтвом авторської ляльки й саме у Львові відбудеться її дебют як майстрині-лялькарки.
В експозиції представлено понад три десятки ляльок – кумедних казкових персонажів, які примандрували з-над Босфору до Львова аби в свою чергу запросити глядача в захопливу подорож та повернути хоч на мить у дитинство.Лялька дивовижним чином робить простір довкола нас затишним, радісним, наповнює його добром і позитивною енергією.
У творчому процесі для Ірини Шаніної важливий момент гри, адже творить захоплено, натхненно, й водночас наче бавлячись. І так, творячи, переносить себе й глядача у світ дитинства, сплетеного, як і її ляльки, із казок та мрій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: