У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:44, 16 грудня, 2010

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Авторська лялька Ірини Шаніної

Авторська лялька Ірини Шаніної thumbnail

17.12.2010 – 17.01.2011

Музей етнографії та художнього промислу
ІН НАН України, Львів, пр. Свободи, 15)

17 грудня, у п’ятницю, о 16.00 запрошуємо в Музей етнографії та художнього промислу на відкриття виставки авторської ляльки Ірини Шаніної (м. Стамбул). Виставка невипадково розпочинається напередодні дня Св. Миколая і триватиме впродовж Різдвяних та Новорічних свя.  Адже у кожного з дитинства ці свята асоціюються із очікуванням дива і відчуттям казки. Презентована колекція авторської ляльки – це передовсім дивовижна навколосвітня мандрівка й водночас заглиблення у казковий світ самих ляльок.
Художниця Ірина Шаніна народилася в Одесі. Там же здобула мистецьку освіту, досягла перших творчих успіхів. Як художник-живописець брала участь у низці вернісажів, з них – дві персональні виставки. Нині живе й працює в Стамбулі. Віднедавна захопилась мистецтвом авторської ляльки й саме у Львові відбудеться її дебют як майстрині-лялькарки.
В експозиції представлено понад три десятки ляльок – кумедних казкових персонажів, які примандрували з-над Босфору до Львова аби в свою чергу запросити глядача в захопливу подорож та повернути хоч на мить у дитинство.Лялька дивовижним чином робить простір довкола нас затишним, радісним, наповнює його добром і позитивною енергією.
У творчому процесі для Ірини Шаніної важливий момент гри, адже творить захоплено, натхненно, й водночас наче бавлячись. І так, творячи, переносить себе й глядача у світ дитинства, сплетеного, як і її ляльки, із казок та мрій.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: