У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:58, 1 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Госці-госці

Госці-госці thumbnail

Останнім часом частенько заподорожував до Києва. Враховуючи, що на новорічне і різдвяні свята до Львова приїдуть багато гостей у тому числі зі столиці, вирішив написати щось більш-менш корисне - про поїзд №91 (92).

Беріть місця у вагонах якомога ближче до початку. В кінці поїзда чіпляють оновлені вагони, на початку - нові. Ризниця принципова - з важливого - в нових вагоних є постійно працюючий туалет і розетка для лептопа. Ну й загалом все акуратніше і чистіше. Один з поїздів старими має 15 і 16 вагони (чи може 16 і 17), інший поїзд має їх більше.

Розетка у вагоні працює досить дивно - там в середині якесь релє. Ваш лептоп буде то заряджатись то ні. Я пробував працювати на своєму майже всю ніч - комп'ютер сів до 20% десь о 3-ій ночі.

У Львові поїзд до відправлення стоїть десь півгодини пускаючи пасажирів зазвичай з першого перону (у Києві теж), у Львові він також стоїть півгодини і після прибуття на перший перон, хоча провідники всіх виганяють якомога швидше.

Більшість пасажирів, як я розумію, викликають таксі за 5-10 хв до прибуття поїзду, і це видається доцільним, якщо брати до уваги ціни вокзальних таксі. Краще їх замовляти до багажного відділення - там більше місця і спуск напряму - уникаючи натовпу. Але любителі можуть скористатись і львівським трамваєм, перші з яких саме забирають пасажирів київського поїзду.

Додам, недавно передавали щось мені франківським поїздом 137 - так вартість клуночка була 20 грн. Мені здалось, що я переплатив) Може у кого є ще якісь поради?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: