У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:54, 13 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ОДИН З КРАЩИХ КОНТРТЕНОРІВ СВІТУ ЮРІЙ МИНЕНКО ДАСТЬ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ!

ОДИН З КРАЩИХ КОНТРТЕНОРІВ СВІТУ ЮРІЙ МИНЕНКО  ДАСТЬ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ! thumbnail

3.02.2011 (четвер)
19.00

Львівська філармонія

3 лютого 2011, четвер, о 19:00 у Львівській філармонії лунатиме унікальний голос одного з кращих контртенорів світу – українця Юрія Миненка, який погодився дати ексклюзивний сольний концерт «Голос бароко».
Визнаний за кордонами України більше ніж на Батьківщині, володар унікального голосу, фіналіст Міжнародного конкурсу Бі-Бі-Сі «Співець Світу – 2009» Юрій Миненко зробив перерву у виступах за кордоном, щоб заспівати для співвітчизників.
У програмі сольного концерту: твори Перселла, Каріссімі, Скарлатті, Генделя, Броскі, Вівальді, Глюка, Росінні, Сільвестрова.
Концертмейстер – ТАМАРА ПАНСЬКА.

Стівен Брукіс у «The Washington Post» писав про Миненка так: «З чудовим контролем, тонким відчуттям драми, відмінним смаком і приголомшливим голосом, Mиненко, у свій 31 рік, схоже, готовий вступити в ряди кращих контртенорів світу».

Вартість квитків: 60-120 грн.

Квитки продаються у касах Філармонії (вул. Чайковського,7) та в галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).
УВАГА! для студентів, працівників закладів культури та членів «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч/Б 5х5» — знижка 50%.
Пільгові квитки продаються тільки в галереї «Дзиґа» і тільки до 23 січня, до 21:00.
Довідки за тел: 297-56-12, 244-47-78

Організатори концерту: МО «Дзиґа» та ТО

Довідка:

Юрій Миненко — український співак й щасливий володар рідкісного голосу — контртенора, фіналіст одного з найпопулярніших конкурсів — «Співець Світу», котрий проходив у Кардіффі (Уельс, Велика Британія) під патронатом ВВС у червні 2009 року. Юрій Миненко увійшов у плеяду видатних вокалістів сучасності.
В Юрія вже безліч перемог на українських, міжнародних та всесвітніх конкурсах, де він виконує свою улюблену музику бароко. Головна мета співака — популяризація ціє? музики в рідній Україні.
Юрій Миненко володіє голосом широкого діапазону більш ніж трьох октав (G – b''). Багато хто вважає контртенор рівним низьким жіночим голосам. Але це не зовсім так. Насичений красивий тембр, дивовижна гнучкість голосоведіння, не може зрівнятися з жодним з низьких жіночих голосів, як правило не здатних на таку граційність та рухливість. А багатство обертонів чоловічих голосів цього діапазону вважається унікальним. Звичайно ж не кожен контртенор володіє усіма цими якостями. Одначе, Юрій Миненко — квінтесенція таланту вокаліста-контртенора, вдумливий та працездатний музикант, якому закордонні музикознавці пророкують велике майбутнє.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: