У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:51, 17 Січня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У «Дзизі» виставка Остапа Кривдика «Ослапія» | Виставка

У «Дзизі» виставка Остапа Кривдика «Ослапія» | Виставка thumbnail

21.01 - 6.02.2011

Галерея “Дзиґа”

21 січня, п'ятниця, о 17.00 у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська, 35) відбудеться відкриття виставки Остапа Кривдика «Ослапія» (інстальована графіка та відео).
Виставка триватиме до 6 лютого 2011 року.

Концепція:
Що таке Ослапія?
Ослапія - це гра в місто олівцем на папері. Рубати намальовані смереки, стріляти з танчиків, будувати собори, мости і мережі міського транспорту... Це все не є елементом раціональної поведінки матеріально стурбованого індивіда, але чудово релаксує.
Ослапія - це територія життя цифр, вісімок і нулів. Це - карта, схема, матриця, фасади будинків, що лежать на викривлених об'ємах.
Ослапія - це внутрішнє кіно, коли промальовуєш її для себе десятками варіантів ще до того, як грифель торкнеться целюлози. Це - ненамальоване, як схеми метро чи підземні комунальні комунікації.
Ослапія - це кінчик олівця: тут не їздять видимі кораблі чи трамваї, їх треба собі уявити. Це - продивляння того, що було і що могло б бути, це проживання епох, це пам'ять паперу. Це - стерте, що обов'язково проявиться у новонамальованому.
Ослапія - це ностальгія. Це - ще одна змога походити рідними вуличками поміж рідних гір, прочитати код трьох вікон, знайти парк своєї мрії.
Ослапія закінчується, коли закінчується її стиль - її час, її тема, її історія. Вона проживається два-три роки. Кінець є початком: кожна Ослапія є ескізом наступної.

Довідка про автора:
Остап Кривдик народився у Львові в 1979 році.
Він закінчив політологічні студії у Львівському національному університеті імені І. Франка (спеціаліст) і Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (магістр).
Як активіст, брав участь в акції «Україна без Кучми», був співредактором студентської газети «Майдан-Могилянка».
Протягом Помаранчевої Революції працював координатором креативного відділу Пори (жовтої) і був членом її Координаційної ради.
Його коло інтересів включає в себе демократизацію, мовну ситуацію в Україні і громадський активізм.
Зараз він працює як журналіст-фрілансер і як політичний консультант у Києві.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: